تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۱۱:۲ بازدید: 1208      نظرات: 0      کد مطلب: 4024

زباله ها در بوکان سوزانده نمی شوند


مسئول خدمات شهری شهرداری بوکان گفت: زباله ها در بوکان سوزانده نمی شوند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، شریف سوری در جلسه کارگروه مدیریت پسماند افزود: مشکل اصلی در سایت زباله بوکان، انتقال به محل دفن زباله ها است.

 وی با اشاره به اجرای پروژه طرح مدیریت جامع پسماند بوکان از سال 89 افزود: تصویب طرح مذکور در سال 92 به تصویب شهرداری ارسال شده و تمامی تاییدات لازم از سازمانهای مربوطه صادر شده است.

وی  با اشاره به محل جدید سایت زباله بوکان تصریح کرد: این محل با مساحتی در حدود 190 هکتار  در ضلع شمالی بوکان بوده و بافلس کشی انجام شده شده، با نزدیک ترین محل مسکونی حداقل یک کیلومتر فاصله وجود دارد.

سوری خاطر نشان کرد: روزانه 199 تن زباله در شهرستان بوکان تولید می شود که از این تعداد 169 تن شهری و 30 تن روستایی است.

وی با اشاره به براوردهای انجام شده برای طرح مدیریت پسماند بوکان افزود: براساس این طرح 832 هزار و 50 میلیون ریال میزان هزینه اجرایی و اعتبار سنجی برای طرح های مربوط به پردازش پسماند شهرستان بوکان برآورد شده است.

مسئول خدمات شهری شهرداری بوکان درخصوص نخاله های ساختمانی شهرستان بوکان تصریح کرد: در طرح مدیریت جامع پسماند بوکان،3 سایت برای دفن نخاله های ساختمانی در حدود 167 هکتار پیشنهاد شده است.

وی میزان اجزای قابل بازیافت شهر بوکان در سال گذشته 35970 کیلوگرم بوده است ادامه داد: بر طبق برآورد انجام شده 130 هزار و 301 مترمکعب نخاله ساختمانی در سال جاری در بوکان تولید شده است.

منبع: ایسنا 
 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد