تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۴:۲۹ بازدید: 455      نظرات: 1      کد مطلب: 4004

اجرای تئاتر خیابانی 'زنگ خطر' در بوکان

تئاتر خیابانی 'زنگ خطر' به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف مبارزه با مصرف مواد مخدر در خیابان های بوکان اجرا شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه بر اساس جدول زمان بندی برنامه های شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان و همچنین برنامه های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با هدف پیشگیری از اعتیاد، تئاتر خیابانی 'زنگ خطر' در شب های ماه رمضان به صورت خیابانی در حال اجرا است.
رئیس اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی بوکان روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: نمایش زنگ خطر با موضوع اعتیاد و توسط گروه نمایشی 'هاوار' به کارگردانی عبدالناصر شفیعی اجرا می شود.
منوچهر رضازاده ادامه داد: به منظور اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و آگاه کردن خانواده ها و جامعه به خصوص جوانان این نمایش در بوکان در حال اجرا است.
وی افزود: در این نمایش 20 دقیقه ای آقایان 'لقمان شهابی' و 'کامران حسین نژاد ' به ایفای نقش می پردازند.
به گزارش ایرنا، تئاتر خیابانی، مؤثرترین راه انتشار یک اثر هنری و به دنبال آن یک تفکر انسانی در اجتماع است و شاخص اصلی آن، قابلیت اجرا در کوچه و بازار و در میان مردم است.
هنر نمایش خیابانی نمایشگاهی است که بصورت زنده به بیان معضلات اجتماعی برای فرهنگ سازی و آگاهی بیشتر جوانان و نوجوانان در جامعه می پردازد که با توجه به ظرفیت زمانی افطار تا سحر در ماه مبارک رمضان و اوغات فراغت این قشر می توان برای برنامه های تاثیرگذار فرهنگی و اجتماعی بیشتر برنامه ریزی کرد.
اجرای این نمایش با استقبال خوب همشهریان بوکانی مواجه شده است.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

شیلان ۱۳۹۶/۳/۲۳
عالی،فکر بسیار خوبی است.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد