تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۱:۵۴ بازدید: 808      نظرات: 1      کد مطلب: 4001

خانه کودکان و نوباوگان ژیوان در مهاباد افتتاح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 22 خردادماه موسسه خیریه و عام المنفعه کودکان و نوباوگان ژیوان با حضور مسئولین استانی، شهرستانی و خیرین در مهاباد افتتاح شد.

در ابتدای مراسم شریفی پور از اعضای هیئت امنای موسسه گفت: این خانه به تأثیر از از دو خانه اوین و روناک در مهاباد افتتاح می شود و امیدواریم بتوانیم با تکیه به دانش، علوم و حفظ کرامت، کودکان در معرض آسیب را به آغوش جامعه بازگردانیم.

دکتر مطلبی معاونت امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی نیز در این ارتباط اظهار کرد: امروز با همکاری خیرین و سازمان های مسئول شاهد افتتاح سومین موسسه کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در مهاباد هستیم که این نشان از سرآمدی مردم این دیار در کارهای خداپسندانه و اجتماعی است.

وی افزود: آنچه که باید همگان به آن توجه داشته باشیم لزوم توجه به امورات روانی، اجتماعی، حرفه ای این کودکان آسیب پذیر است زیراکه آنان امانت های الهی هستند و حفظ حرمت، عزت و احترامشان اجتناب ناپذیر است.

یوسفی رئیس اداره بهزیستی مهاباد نیز گفت: این مرکز؛ کانونی خصوصی و محل نگهداری دختران 6- 12 ساله بد سرپرست و بی سرپرست، کودکان خیابانی و آسیب دیده است که با نظارت بهزیستی فعالیت می کند. 
عکس: محمد آرینارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

nim ۱۳۹۶/۴/۷
خیلی عالی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد