تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۴:۳۲ بازدید: 1309      نظرات: 0      کد مطلب: 3992

مدیر هتاک مرکز آموزشی دستگیر شد


رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: مدیر یک مرکز آموزشی که اقدام به توهین، اهانت و هتک حیثیت مربی آموزشی خود در فضای مجازی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، علی کریمی ظهر امروز در جمع اصحاب‌ رسانه از دستگیری متهمی در یک مرکز آموزشی که اقدام به توهین، اهانت و هتک حیثیت مربی آموزشی خود در فضای مجازی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. 

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت‌:‌ بانوی جوانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه و بیان کرده است که شخصی ناشناس در گروه‌های مرتبط با موضوعات کاری و آموزشی موجود در شبکه‌های اجتماعی اقدام به توهین و فحاشی کرده (و با توجه به اینکه به عنوان مربی آموزشی فعالیت داشته)، موجب آزار روحی، روانی و ایجاد مشکلات کاری فراوان برای وی شده است.

کریمی تصریح کرد: با توجه به اظهارات شاکیه مدارک وی بررسی و ادعای نامبرده با روش‌های تخصصی مورد تأیید قرار گرفت، همچنین کارآگاهان پلیس فتا استان تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی مجرمان آغاز و با فعالیت علمیاتی و پلیسی متهم را پس از شناسایی با مجوز قضائی دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه تاکید کرد: متهم در مواجه با دلایل فنی ناچار به بیان حقیقت شد و اذعان کرد مدیر مرکز آموزشی که شاکیه در آنجا مشغول به کار است از وی خواسته که مطلب را در گروه‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی درج کند.

وی گفت: با توجه به اعترافات متهم ردیف اول و مشخص شدن انگیزه وی، کارآگاهان این پلیس متهم اصلی را که پشت پرده تمام این قضایا بود با اخذ مجوز از مقام قضائی دستگیر و به این پلیس منتقل کردند که متهم در بازجویی‌های اولیه انگیزه خود را اختلاف در پرداخت حق‌الزحمه عنوان کرد.

کریمی عنوان کرد: عده‌ای تصور می‌کنند به دلیل گسترده بودن فضای مجازی و با استفاده کردن از نام جعلی می‌توانند دست به هر کاری زده و از چنگ قانون فرار کنند، اما این عده باید بدانند که کارشناسان و کاراگاهان پلیس فتا شبانه‌روز در حال کار و حل پرونده‌های پیچیده هستند و هیچ کسی نمی‌تواند از نگاه تیزبین آنان فرار کند.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه متذکر شد: توهین و هتک حثیت افراد به هر دلیلی هم که باشد کاری اشتباه است، لذا توصیه می‌کنیم اگر در موردی حق با شما است آن را از طریق قانون پیگیری کنید.
منبع: فارس
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد