تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۲:۱۹ بازدید: 289      نظرات: 0      کد مطلب: 3990

دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در مهاباد با حضور معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد. 
در این جلسه موضوعات مطروحه در اولین جلسه این کارگروه با دو محور 1- برنامه ریزی و تبیین اهداف کارگروه در سال 96 و 2- بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی و مالیاتی فرآروی واحدهای تولیدی و صنعتی سطح شهرستان مورد بررسی قرار گرفت. 
در این نشست ضمن تشکیل کمیته های کارشناسی به منظور پالایش و دسته بندی موضوعات ارجاعی از سوی واحدهای تولیدی، هر یک از دستگاههای اصلی عضو کارگروه مسائل و مشکلات مختلف حوزه تولید را احصاء و به دبیرخانه کارگروه مستقر در اداره صنعت، معدن و تجارت منعکس تا پس از طرح در کمیته های کارشناسی به کارگروه اصلی جهت تصمیم گیری و حل مشکلات ارجاع گردد.
قادری اظهار کرد: در سال 96 در حوزه رونق تولید و اشتغال از سوی معاون امور صنایع سازمان به مشکلات 4 واحد تولیدی شهرستان در حوزه مالیاتی و صنف طلا فروشان رسیدگی و مقرر شد ضمن رسیدگی به موضوعات طرح شده از سوی واحدهای تولیدی توسط رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان و ارائه گزارش در جلسه آتی از مدیرکل محترم سازمان امور مالیاتی جهت حضور در شهرستان دعوت به عمل آید. 
در این جلسه مقرر شد سایر مصوبات جلسه جهت پیگیری و اجرا به دستگاههای اجرایی و دبیرخانه کارگروه استان ارسال گردد.
در پایان شجاعی فرماندار مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاون امور صنایع سازمان در شهرستان از اقدام و پیگیری راه اندازی کارگروه استقبال، بر اجرای منظم جلسات تاکید کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد