تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۹ خرداد ساعت ۱۱:۲ بازدید: 564      نظرات: 0      کد مطلب: 3975

کشف 37 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی کرمانشاه


رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از کشف 37 فقره سرقت در نتیجه اجرای طرح عملیاتی شناسایی و کشف وسایل نقلیه مسروقه در پارکینگ ها و توقفگاه های عمومی و اختصاصی استان خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ محمدرضا امیری اعلام کرد: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی پلیس آگاهی ناجا، طرح عملیاتی شناسایی و کشف وسایل نقلیه مسروقه در پارکینگ ها و توقفگاه های عمومی و اختصاصی به مدت سه روز در سطح انتظامی استان کرمانشاه به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: در این راستا با استفاده از توان عملیاتی پلیس آگاهی و سایر یگان های انتظامی، اجرای طرح مذکور منجر به کشف 17 دستگاه خودروی مسروقه، هشت دستگاه خودرو دارای دستور توقیف، 9 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، سه دستگاه موتورسیکلت ارکان مخدوش و دستگیری یک نفر سارق خودرو شد.
این مقام انتظامی در پایان به مردم توصیه کرد: به هنگام تصادف یا نزاع های ساختگی، مراقب باشید و اتومبیل خود را رها نکنید، همچنین هنگام ترک اتومبیل شیشه های آن را کاملاَ بسته و تمامی درهای آن را قفل کنید.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز از شناسایی و دستگیری تهیه و توزیع کننده پودرهای ورزشی تقلبی خبر داد و گفت: ماموران کلانتری 18 سجادیه با انجام اقدام های اطلاعاتی موفق به شناسایی این متهم شدند.
سرهنگ رضا شیرزادی در گفتگو با ایرنا افزود: ماموران انتظامی پس از انجام فعالیت های مراقبتی، فرد مذکور را حین تردد در حوالی میدان شهدا شناسایی و وی را دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: پس از بازرسی از خودروی فرد متهم 20 قوطی مخصوص پودرهای بدنسازی، 20 برچسب پودرهای تقلبی و 50 کیلوگرم پودر متفرقه کشف شد.
سرهنگ شیرزادی اعلام کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده است.
وی یادآور شد: نیروی انتظامی کرمانشاه به منظور مقابله با عرضه کنندگان پودرهای ورزشی تقلبی با معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل ورزش و جوانان همکاری دارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد