تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۲۳:۱۲ بازدید: 944      نظرات: 0      کد مطلب: 3970

بیانیه فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در محکومیت حادثه تروریستی در مجلس و حرم امام (رە)


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، بە دنبال حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم امام (ره) فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در محکومیت آن بیانه ای منتشر نمودند که متن آن به شرح زیر است:
‍ بسم الله الرّحمن الرّحیم
مردم شريف و سرافراز ايران
با سلام و درود 
حمله‌ی تروریستی به خانه ملت و قلب تپنده نظام مردمسالاری دینی و آرامگاه امام راحل عظیم الشان و به خاك و خون كشيدن جمعی از هموطنان شريف و بی‌گناه موجب بهت و تأثّر ملّی شد. 
اينجانبان اعضاي فراكسيون اهل سنت مجلس شوراي اسلامي به نمايندگي از جامعه اهل سنت ايران اسلامي ضمن محكوم كردن اين اقدامات جنايت‌بار به خانواده‌ی معزز شهداي اين دو رويداد و مقام معظم رهبری تسليت عرض نموده، برای مصدومان شفای عاجل از خداوند مهربان خواستاريم. 
كشور ما بيش از هر زمانی به وحدت و انسجام نياز دارد. يقين داريم ايران ما يكپارچه و تمام‌قد در برابر تروريسم خواهد ايستاد و بر اين بلای ويرانگر به ياری خدا، فايق خواهد آمد.
در این روزهای تلخ ضروري است در پیشگاه شما یکبار دیگر پیمان تازه کرده و عزم جزم خود را برای تمسک به بنیان مرصوص وحدت و همدلی به نمایش بگذاریم. باشد که در پرتو مجاهدت هاي شما مردم شریف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، ایران عزیز همچنان جزیره ثبات و آرامش و قلعه تسخیر ناپذیر مبارزه با استکبار جهانی در منطقه و جهان بماند.
فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامیارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد