تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۰:۲۷ بازدید: 606      نظرات: 0      کد مطلب: 3921

پیام دعوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت جشن گلریزان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت جشن گلریزان پیام صادر نمود و نسخه ای از آن را در اختیار هاژه قرار داده است.

متن پیام به شرح زیر است:

از کمالات اختصاصی انسان، احسان است. این موهبت عظمیی که آیت کبریای الهی است، مختص خداوند سبحان و انسان است و بهای هر انسان به اندازه ی احسان اوست. ( و احسن کما احسن الله الیک )

دستگاه قضایی شهرستان و اداره زندان ، در راستای گسترش احسان و نیکوکاری  و مساعدت lمحکومین دیه و اقتصادی دست در دست شما  و با چشمانی منتظر  ، قدرت و نعمت الهی را به تماشای تامّل و تفکر در بخشش لایزال خداوندی به دست نیکوکارانی چون شما گذاشته است.

از اینکه با بهر ه گیری از فیض لایتناهی الهی با همت و حمیت وسیع و وثیق  با مشارکت و معاضدت مالی ، معنوی و اندیشه ای  در  کمک به هم نوعان خود ،  با تعمیق شناخت آثار خیرات و برکات احسان و نیکوکاری، با حس همسویی و همگرایی، سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام خواهید ورزید؛ سپاسگزاری نموده و به شکرانه ی این توفیق الهی و به پاس این عمل صالح و پسندیده،  با تکیه بر اشاعه و توسعه ی این کار خداپسندانه ،آرزو داریم  توفیق رفیق طریق تکامل معنوی و معرفتی شما گردد و این الگوی بایسته در سطح جامعه تعمیم و تکثیر یابد. ان شاء الله

به دعا آمده ام هم به دعا دست برآر          که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما

 

شجاعی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد

سه شنبه 16خرداد1396ساعت 19:30 محل رستوران روبار
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد