تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۷ خرداد ساعت ۱۵:۲ بازدید: 633      نظرات: 0      کد مطلب: 3888

قهرمانی مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ شمال غرب کشور

پاورلیفتینگ شهرستان مهاباد قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ شمال غرب کشور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر را در این شهرستان کسب کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، تیم مهاباد قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ؛ پرس سینه و ددلیفت قهرمانی چند جانبه غرب کشور شد.
 در این مسابقات ۲۹۴ ورزشکار از شهرهای مهاباد؛ میاندوآب؛ تکاب؛ شاهین دژ؛ بوکان؛ نقده؛ پیرانشهر؛ ارومیه ؛ خوی؛ سلماس؛ چالدران؛ شوط؛ ماکو؛ شبستر؛ تبریز؛ میانه؛ مرند؛ مراغه ؛خامنه ؛ بناب؛ عجبشیر؛ سقز؛ بانه ؛ دیواندره؛ کامیاران؛ سنقر؛ کرمانشاه و اسکو طی ۲ روز با هم به رقابت پرداختند .
 در پایان این مسابقات تیم هیات بدنسازی مهاباد مقام اول، هیات بدنسازی مراغه مقام دوم و فرمانداری اسکو مقام سوم را کسب نمودند. 
شایان ذکر است این مسابقات به مدت 2روز در روزهای 4 و 5 خرداده ماه در مهاباد برگزار شد.
 
اسامی مقام آوران شهرستان مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ؛ پرس سینه و ددلیفت  قهرمانی شمالغرب کشور به شرح زیر می باشد:
1-حمید کریمی مقام اول بزرگسالان(اورال)
2-شاهین چالاوی مقام اول بزرگسالان(اورال)
3-ایوب بال افکن مقام اول جوانان
4-فرهاد رحیمی مقام اول بزرگسالان
5-کامران جدایی مقام اول بزرگسالان(اورال) 
6-کامبیز احمد خانی مقام اول نوجوانان
7-سامان امینی مقام اول بزرگسالان 
8-شیرزاد محمودی راد مقام اول نوجوانان
9-سینا خالند مقام اول جوانان
10-شاهو چالاوی مقام اول نوجوانان
11-جلال شیخ آقایی مقام اول بزرگسالان
12-فردین جمالی مقام اول جوانان
13-امید عصمتی مقام اول نوجوانان
14-رامین رحمانی مقام اول نوجوانان
15-عطا افشاری مقام اول نوجوانان
16-پیمان غواره مقام اول نوجوانان
17-محمد امین بایزدی مقام اول جوانان
18-عبدالرحمن فاتحی مقام اول نوجوانان  (اورال)
19-دیاکو غفوری مقام اول جوانان (اورال)
20-اسماعیل حاجی زاده مقام اول جوانان
21-منصور حسنی مقام اول نوجوانان
22-امید روشن رو مقام اول بزرگسالان
23-سید احمد ابراهیمی مقام اول نوجوانان (اورال)
24-بهنام معارفی مقام اول جوانان
25-محی الدين جان مقام اول پیشکسوتان 
26-یونس مصطفی زاده مقام اول پیشکسوتان 
27-کامران لاوی مقام اول پیشکسوتان 
28-اسحاق بهمنی مقام اول پیشکسوتان 
29-رحیم جباری مقام اول پیشکسوتان
30-محمد مامندی مقام اول نوجوانان
31-توحید کریم پور مقام اول بزرگسالان
32-جعفر علیزاده مقام اول پیشکسوتان 
33-فرید زمانی مقام اول جوانان (اورال)
34-حسین کریم پور مقام اول پیشکسوتان 
35-وحید رشدی مقام اول جوانان
36-عباس رشیدی مقام اول پیشکسوتان
37-حجت انوشه مقام اول بزرگسالان
38-رسول همتی مقام اول پیشکسوتان 
39-بهنام زینالی مقام اول بزرگسالان 
40-میلاد فکور مقام دوم جوانان
41-شاهین حجتی مقام دوم جوانان
42-سیامند نیکنام مقام دوم جوانان
43-یعقوب شنگه مقام دوم جوانان
44-ایدریس زارع نیا مقام دوم بزرگسالان
45-فرهاد کارشی مقام دوم جوانان
46-سهراب امینی مقام سوم بزرگسالان
47-بهنام دولتی مقام سوم جوانان
48-ظاهر زینالی مقام سوم نوجوانان
49-رضا عبدی مقام سوم بزرگسالان
50-بهزاد اژدر مقام اول جوانان
 



ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد