تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد ساعت ۱۷:۴ بازدید: 3369      نظرات: 3      کد مطلب: 3849

تصادف مرگبار در جاده بوکان_ میاندواب


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 1 خردادماه تصادف مرگبار بین دو دستگاه هیوندا و پیکان در جاده بوکان_ میاندواب حوالی روستای حاجی آباد 4 کشته و 1 زخمی برجای گذاشت.
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در این ارتباط اظهار داشت: حوالی ساعت 15:30 بنا به تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که تصادفی در جاده بوکان میاندوآب رخ داده است که متاسفانه بعلت فوت سرنشینان یکی از خودروها نیاز به عوامل امداد و آتش نشانی می باشد، در این راستا بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه سیمینه به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه با ایمن سازی محل و خودرو ها و همچنین کمک نیروهای هلال احمر و آتش نشانی میاندوآب جنازه های مذکور را خارج و با کمک دو دستگاه آمبولانس به سردخانه بیمارستان انتقال دادند.
فیضه ادامه داد: این حادثه برخورد بین یکدستگاه خودرو شاسی بلند هیوندا و پیکان در مقابل روستای حاجی آباد رخ داده است که باعث فوت سرنشینان پیکان و زخمی شدن راننده خودرو شاسی بلند شده است.
مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان خاطرنشان کرد: هر چهار نفر فوت شده اهل روستای داشبند بوکان بوده اند وعلت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هانا ۱۳۹۶/۳/۲
خدا رحمت کنه امروز روز عجیبی بود پر از تصادف پر از مرگ ایخدا...😔
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

وفا ۱۳۹۶/۳/۱
جاده میاندواب بوکان قتلگاه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هادی ۱۳۹۶/۳/۱
به بازماندگان موفوته تصلیت عرضمینمایم وازخداوند ازروی بخشش برای فوت شدگان میطلبم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد