تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد ساعت ۹:۵۴ بازدید: 824      نظرات: 0      کد مطلب: 3846

مرگ مرد 40 ساله سنندجی بر اثر سقوط در چاه 22 متری


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع دو حادثه ناگوار خبر داد و گفت: متاسفانه در این دو حادثه یک نفر فوت کرد و یک نفر هم زخمی شد .

رامین اسدنژاد اظهار کرد: در یکی از روستاهای  اطراف دوشان از توابع شهر سنندج یک مرد 40 ساله به علت خراب شدن موتور چاه آب به داخل چاه می‌رود . 

وی افزود: متاسفانه این فرد به علت وجود گاز درون چاه دچار گاز گرفتگی شده و به داخل چاه سقوط می‌کند . 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی سنندج عنوان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه توسط یکی از بستگان وی خبر سقوط این فرد از طریق سامانه 125 به این سازمان اطلاع داده می‌شود . 

وی بیان کرد: در پی این حادثه تیم عملیات غواصی و امداد و نجات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند . 

اسدنژاد ادامه داد: با توجه به اینکه عمق این چاه 22 متر بود کار جستجو جهت یافتن این فرد بسیار سخت بود که پس از تلاش 4 ساعته توانستند جسد این مرد 40 ساله را از درون چاه بیرون بکشند . 

بلعیدن شدن دست گارگر 30 ساله در چرخ گوشت صنعتی

وی همچنین به وقوع حادثه‌ای دیگر اشاره کرد و گفت: در حادثه‌ای دیگر شب گذشته یک جوان 30 ساله در یکی از رستوران‌های سطح شهر اقدام به تمیز کردن چرخ گوشت صنعتی می‌کند که دست این گارگر در چرخ گوشت گیر می‌کند . 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج وی افزود: بلافاصله این گارگر به بیمارستان اعزام می‌شود و نیروهای این سازمان هم با تجهیزات کامل جهت برش چرخ گوشت به اتاق عمل اعزام شدند . 

وی عنوان کرد: متاسفانه پس از برش چرخ گوشت چند انگشت این گارگر به شدت آسیب دیده بود که جهت انجام عمل جراجی در اختیار کادر پزشکی قرار گرفت.

منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد