تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۰:۳۰ بازدید: 1244      نظرات: 1      کد مطلب: 3823

اهداء 106 میلیون تومان به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، در سال 95 یک میلیارد و 6 میلیون ریال جهت خرید تجهیزات پزشکی و ملزومات به این مرکز اهداء شده است.

با هدف جلب مشارکت های خیرین در عرصه درمان در سال 95 حدود 110 میلیون تومان جهت خرید تجهیزات پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهداء شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: خیرین بازوان توانمند عرصه سلامت هستند که  با اهدا وسایل و تجهیزات پزشکی به کمک بیماران نیازمند در عرصه درمان شتافتند.

وی افزود: دستگاه ها و تجهیزات اهدا شده برای بخش های مراقبت های ویژه نوزادان(NICU )، بخش بیماران قلبی تنفسی(CCU)  و  واورژانس جهت رفاه حال بیمارن اهداء شده است.

وی افزود برای بخش NICU  یک دستگاه بلندر، سه دستگاه Easy Cpap و دو دوستگاه همودیفایر،و یک دستگاه Ncpap تمام اتوماتیک، ترازوی دیجیتال، قدسنج، لارنگوسکوپ، مانومتر،لانه لباس به ارزش 651 میلیون ریال اهدا و برای بخش CCU دو دستگاه کولر گازی، 8 عدد یخچال، 8 عدد کمد کنار تخت، تلویزیون LED، آیفون تصویری، آب سرد کن، دستگاه ترازوی دیجیتال، نوار قلب، میز تحریر صندلی و کمد به ارزش 280 میلیون 400 هزار ریال و برای بخش اورژانس یک دستگاه مانیتور علائم حیاتی، فشار سنج دیواری،تخت احیا  CPR، دو عدد ویلچر، سه عدد  کپسول اکسیژن به ارزش 130 میلیون ریال اهدا شده است که در مجموع مبلغ 1 میلیارد 61 میلیون ریال به این بیمارستان در سال 95 اهدا شده است.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزر افزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهر وند هستم ۱۳۹۶/۲/۲۶
ضمن تقدیر وتشکر از خیرین شهرمان برای همه انها وبیماران ارزوی سلامتی وسعات را داررم .ایکاش دیگران نیز راه این خیرین را ادامه داده مخصوصا افرادیکه قصد زیارت اماکن مقدسه وحتی زیارت مکه را دارند در صورت امکان از این مسافرتها صرفنظر نمایند ویا حداقل مبلغی را بجای شام دادن واینجور هزینه ها به اینگونه مراکز اختصاص دهند چرا که عبادت به جز خدمت خلق نیست.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد