تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۰:۱۴ بازدید: 549      نظرات: 0      کد مطلب: 3822

ورزشکار سنندجی رکورد جلو بازو با دمبل را در جهان جابجا کرد


سید راشد حسینی ورزشکار سنندجی در یک حرکت بی نظیر با زمان 10 ساعت رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی را در جهان جابجا کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه،  ورزشکار سنندجی در سومین حرکت خود توانست با موفقیت رکوردی جدیدی را در جهان به ثبت برساند. 

سید راشد حسینی با این حرکت ورزشی موفق شد در یک اقدامی بی نظیر با زمان 10 ساعت و زدن 22800 حرکت تکرار رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی را در جهان جابجا کند و بر افتخارات خود در فعالیت های رکوردی بیفزاید . 

این ورزشکار کردستانی در آذر ماه سال 93 نیز موفق شد با دو دمبل 5 کیلویی در مدت چهار ساعت و بدون خطا تعداد 10750 بار این وزنه‌ها را جابجا کند و این حرکت را برای نخستین بار در ایران و جهان به نام خود ثبت کند . 

رکورد این بخش با زمان چهار ساعت و 30 دقیقه در اختیار ورزشکار آمریکایی باب ناتولی قرار دارد که سید راشد حسینی توانست رکورد آن را جابجا کند . 

حسینی در خرداد ماه سال 94 نیز توانست با زدن مشت متوالی به کیسه بوکس به مدت 12 ساعت برای دومین این حرکت در ایران و جهان در اختیار ورزشکار سنندجی باشد . 

سید راشد حسینی متولد سال 1371 در شهر سنندج است که در سال 1387 فعالیت ورزشی خود در رشته بدنسازی و پرورش اندام شروع کرده است . 

رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی توسط سید راشد حسینی روز یک شنبه 24 اردیبهشت ماه با حضور جمع کثیری از ورزشکاران سنندجی در مجموعه ورزشی آزادی انجام شد . 
منبع: ایسنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد