تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۱۴:۵۰ بازدید: 749      نظرات: 0      کد مطلب: 3817

بیانیه اتاق اصناف شهرستان مهاباد جهت دعوت از اصناف برای حضور در انتخابات


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رئیس اتاق اصناف شهرستان مهاباد با صدور بیانیه ای به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر از اصناف ، کسبه وبازاریان جهت حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه دعوت به عمل آورد.
هاشم لاجانی در بیانیه‌ای با دعوت از اصناف ، بازاریان و اعضای محترم تحت پوشش اتحادیه  های صنفی شهرستان مهاباد برای مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ۲۹ اردیبهشت ماه را استمرار مردم سالاری دینی و عزم و اراده ملی ایرانیان دانست.
متن بیانیه بشرح ذیل آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون تردید حضور حماسی و افتخار آفرین خانواده بزرگ اصناف ، بازاریان و اتحادیه های صنفی شهرستان مهاباد در پای صندوق های رای که یکی از مهمترین عرصه های تجلی و ظهور مردم سالاری دینی در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می باشد ، خواهیم بود.
بی شک تبلیغات جهانی و استکبار در روز سرنوشت ساز ۲۹ اردیبهشت ماه بی اثر بوده و اصناف ، بازاریان و کسبه شهرستان مهاباد بار دیگر با شرکت در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات جمهوری اسلامی رقم خواهند زد.
مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق های رای لبیک به ندای ارزشمند رهبر حکیم حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است و  تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  مورد نظر آن رهبر فرزانه در گرو این حضور خواهد بود.
  از تمامی بازاریان و کسبه و اعضای محترم اتحادیه های صنفی سطح شهرستان مهایاد  در همین راستا، جهت شرکت در انتخابات دعوت به عمل می آوریم  تا همانند ادوار گذشته حضوری پرشور ، پر صلابت و وحدت آفرین داشته و امید است با خلق حماسه ای دیگر ، این انتخابات تبلور تحقق اندیشه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مردم سالاری دینی باشد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد