تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ساعت ۱۴:۲۸ بازدید: 620      نظرات: 0      کد مطلب: 3785

سرکرده شبکه های اجبار کودکان به تکدی گری در ارومیه دستگیر شد


مدیرعامل سازمان پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه گفت: سه نفر سرکرده شبکه های اجبار کودکان به تکدی گری در چهار راه های سطح شهر، دستگیر شدند.

بهروز فریورنیا روز دوشنبه افزود: این سه نفر در بازجویی های انجام شده اعتراف کردند که 23 کودک را بر سر چهار راه ها می گماردند و از هر کدام روزانه 200 هزار ریال اخذ می کردند.
وی با اشاره به اینکه این افراد پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی تحویل شدند، اظهار کرد: علاوه بر آن در پنج ماه گذشته 400 متکدی از سطح شهر ارومیه جمع آوری و به مددسرای شهرداری ارومیه انتقال داده شده است.
مدیرعامل سازمان پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه ادامه داد: مددسرای تحت پوشش مدیریت شهری با هدف جمع آوری، ساماندهی متکدیان و حفظ منظر شهری ساخته شده است و متکدیان بعد از اسکان در این مکان و تشکیل پرونده به مراجع قانونی مرتبط تحویل داده می شوند.
فریورنیا با اشاره به اینکه 2 اکیپ گشت سیار همواره برای جمع آوری متکدیان در سطح شهر ارومیه فعال است، گفت: مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه اجازه سوء استفاده عده ای سودجو از احساسات مردم و انجام اعمال غیرقانونی و تکدیگری در سطح شهر و خدشه دار کردن سیمای شهری را نمی دهد.
وی از شهروندان خواست تا در راستای ایجاد شهری بدون تخلف از پرداخت هرگونه وجه یا کمک به متکدیان خودداری و کمک های خود را به نهادهای خیریه و حمایتی ارائه کنند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.
منبع: ایرنا ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد