تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت ۱۲:۲۸ بازدید: 1789      نظرات: 1      کد مطلب: 3761

چرخ گوشت دست دختر 18 ماهه مریوانی را بلعید


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بر اثر یک لحظه غفلت والدین، متاسفانه یک دختر بچه 18 ماهه مریوانی دست خود را در حالی که چرخ گوشت روشن بوده در آن فرو می‌برد که باعث مجروح شدن دست وی می‌شود.

رامین اسدنژاد اظهار کرد: یکی از دردناک‌ترین حوادثی که آتش نشانان با آن مواجه می‌شوند حادثه فرو رفتن دست کودکان در چرخ گوشت است . 

وی افزود: متاسفانه بارها کارشناسان به والدین توصیه می‌کنند که در کنار کودکان از چرخ گوشت استفاده نکنید چرا که یک لحظه غفلت باعث آسیب‌های جبران ناپذیری خواهد شد . 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: متاسفانه در یک حادثه ناراحت کننده دختر بچه 18 ماهه مریوانی بر اثر غفلت والدین دست خود را در حالی که چرخ گوشت روشن بوده در آن فرو می‌برد که باعث مجروح شدن دست وی می‌شود . 

وی افزود: پس از وقوع این حادثه کودک آسیب دیده را جهت درمان به بیمارستان بعثت سنندج منتقل می‌کنند که پس از انتقال این کودک و تماس کادر پزشکی با سامانه 125 آتش نشانان جهت جدا کردن چرخ گوشت از دست این دختر بچه به اتاق عمل بیمارستان اعزام شدند . 

اسدنژاد تاکید کرد: جدا کردن چرخ گوشت باید با مهارت خاصی صورت صورت گیرد و نیروهای این سازمان توانستند پس از یک ساعت تلاش چرخ گوشت را برش داده و دست این کودک را از چرخ گوشت بیرون بیاورند . 

وی گفت: پس از پایان عملیات برش بدنه چرخ گوشت این کودک دراختیار کادر پزشکی جهت مدوا قرار گرفت . 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به شهروندان توصیه کرد برای جلوگیری از بروز چنین حوادث ناگورای هیچگاه در حضور کودکان از چرخ گوشت استفاده نکرده و یا آن را در محلی بگذارید که دسترسی کودکان به آن امکان پذیر نباشد. 

منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۲/۱۳
این دختر الان بیمارستان است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد