تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت ۱۰:۳۴ بازدید: 1922      نظرات: 4      کد مطلب: 3735

گام های اولیه برای احداث بیمارستان 100 تختخوابی مهاباد


مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد و شهرستان قدم های اول را برای احداث بیمارستان 100 تختخوابی محکم برداشتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی ،نمایندگان دانشگاه ، مسئول دفتر نماینده منتخب شهرستان ، مسئولین فرمانداری ، شهرداری و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد در محل اتاق رئیس بیمارستان رایزنی های اولیه برای احداث بیمارستان یکصد تختخوابی مهاباد انجام شد.

مهندس سازگار مجری ساختمانها و تأسیسات عمومی و دولتی وازارت راه و شهر سازی گفت:با توجه به پیگیری و تلاشهای نماینده شهرستان مهاباد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجوز احداث بیمارستان 100 تختخوابی در شهرستان مهاباد صادر شد زمان شروع این طرح پس از صدور پروانه بهره برداری توسط شهرداری مهاباد اجرا می شود و در مرحله بعد طرح جانمایی و  طراحی توسط مشاور انجام شده و طرح مورد نظر به وازرت مسکن و شهرسازی جهت واگذاری به پیمانکار مربوطه ارائه می شود.

کردستانی شهردار شهرستان مهاباد گفت: شهرداری آمادگی کامل خود را جهت صدور پروانه بهره برداری محل احداث زمین بیمارستان که جزو مطالبات دیرینه مردم این شهرستان می باشد را اعلام نموده و در صورتیکه نقشه احداث بیمارستان از وزارت راه و شهرسازی در اختیار این اداره قرا گیرد پروانه بهره برداری برای احداث بیمارستان در اسرع وقت صادر می شود.

در ادامه مهندس سازگار خاطرنشان ساخت: طی بازدید به عمل آمده از محل زمین احداث بیمارستان 100 تختخوابی مهاباد زمین فوق طی یک صورتجلسه از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان مهاباد تحویل گرفته شد و کروکی زمین مورد نظر توسط کارشناس عمرانی این شبکه تحویل داده شد و آزمایش مکانیک خاک این قطعه زمین توسط دایره فنی دانشگاه به وزارت راه و شهرسازی تحویل داده می شود تا مهندسین مشاور در صورت تایید وارد چرخه بعدی عملیات احداث شوند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

كريم رحماني ۱۳۹۶/۲/۱۱
سپاس و تشكر از نماينده و فرماندار و مسئولين بهداشت
درود فراوان پاينده باشيد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۲/۱۰
احسنت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۲/۱۰
خیلی خوب است اما با توجو بنیا ز شدید شهرستان مهاباد وحومه این نوع طرحها بیست سال قبل حتا افتاح میشود
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

قادر ۱۳۹۶/۲/۱۰
خیلی جالبە در حالی کە بیمارستان زاگرس مهاباد سالهاست از مرحلە طراحی و جانمایی و پروانه گذشته و هیچ ارگان و شخصی کمکی برای شروع عملیات ساختمانی نکرده .... چرا دوباره از صفر شروع میکنند ؟؟؟؟؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد