تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ فروردين ساعت ۱۴:۱۰ بازدید: 435      نظرات: 0      کد مطلب: 3674

معاون استاندار و فرماندار مهاباد به مناسبت روز ارتش پیام تبریک صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد در پیامی که نسخه ای از آن را در اختیار هاژه قرار داده است، ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی دلیر مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. 
 
متن پیام به شرح زیر است: 
بسم تعالی
29 فروردین روز ارتش، یاد آور رشادت های بزرگ مردان خاکی پوشی است که با اقتدار ، جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند. روزی که به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) لباس عظمت و اقتدار و شوکت بر قامت رسای ارتش جمهوری اسلامی پوشانده است
ارتش جمهوري اسلامي ايران مظهر ايثار، دليري و شجاعت و آيينه تمام نماي رشادت‌های بزرگ‌مردانی است كه شجاعانه در این وادی قدم نهادند ؛ آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس با حضور مقتدرانه خود، هر آنچه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن به کار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد، پرافتخار و مقتدری هستند و با توکل به خدای متعال ، آماده دفاع از کیان نظام اسلامی هستند. 
اينجانب 29 فروردين ماه روز ارتش جمهوري اسلامي ايران كه پاسداشتي از مقام و ايثارگري دلير مردان ارتش مي باشد را تبريك عرض نموده و سر بلندي ،غرور و غيرت ايران اسلامي را در پرتو رشادتهاي ارتشيان جان بر كف از خداوند سبحان خواستارم.
شجاعی                         
معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد