تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۹ فروردين ساعت ۲۱:۱۳ بازدید: 489      نظرات: 0      کد مطلب: 3613

فوریت های پزشکی سردشت ۱۱۰ ماموریت اورژانسی را انجام داده است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فوریت های پزشکی سردشت ١١٠ مأموریت اورژانسی انجام داده است. 
ریبین سوری در مصاحبه با هاژه گفت: در طرح امداد نوروزی که از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز و تا ۱۴ فروردین امسال ادامه داشت تعداد ۱۱۰ ماموریت اورژانسی انجام شد که ۳۰ مورد مربوط به حوادث ترافیکی، ۲۱ مورد سایر حوادث و ۵۹ مورد دیگر نیز در مورد سایر بیماریها بوده است.
مسئول فوریت های پزشکی سردشت اظهار کرد: در این طرح با ۴ دستگاه آمبولانس فعال و یک دستگاه آمبولانس پشتیبان به ارائه خدمات نوروزی اقدام شد.
وی افزود: در این طرح حدود یکهزار و ۵۰۰ تماس از سوی شهروندان با مرکز ۱۱۵ برقرار شد که توسط همکاران در واحد ارتباطات پاسخ دهی شدند و همچنین تكنسينهاي زحمتكش فوريتهاي پزشكي نیز روزانه با ۴۳ نفر ساعت در ٣ محل پر خطر جاده اي كه قبلا مشخص شده بودند مستقر شدند.
سوری با بیان اینکه زمان رسيدن بر بالين مصدومين احتمالي در شهرستان به حداقل رسیده است گفت: ميانگين زمان استاندارد رسيدن بر بالين بيماران در داخل شهر زير ٥ دقيقه و در جاده ها زير ١١ دقيقه، از زمان اولين تماس با ١١٥ است كه این میزان در سطح شهرستان حدودا ٢٥ درصد كمتر از زمان استاندارد كشوري است.
وی در پایان از همکاری مدیریت و جانشین شبکه بهداشت درمان سردشت آقايان دكتر عباس اسمعيلي ثاني و امير حسني به جهت نگاه ویژه به سیستم فوریت های پزشکی تشکر کرد که این تعامل سبب تقویت و پیشرفت روزافزون شده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد