تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۸ فروردين ساعت ۱۴:۴۳ بازدید: 5235      نظرات: 7      کد مطلب: 3605

تصادف مرگبار در جاده بوکان مهاباد 8 کشته و زخمی برجای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه ظهر روز جمعه 18 فروردین ماه در مسیر جاده بوکان مهاباد تصادفی مرگبار بین دو دستگاه خودروی سواری آردی و سمند باعث کشته شدن 2 نفر و زخمی شدن 6 نفر دیگر شد. 
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: در ساعت 13:35 بنا تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که تصادفی در 10 کیلومتری جاده بوکان مهاباد بالاتر از روستای اختطار رخ داده که باتوجه به گیر کردن مصدومین و همچنین احتمال آتش گرفتن خودروها و نیز حمل فوتی ها نیاز به عوامل آتش نشانی می باشد.
وی افزود:  در این راستا بلافاصله سه تیم از ماموران آتش نشان و امداد گر به همراه آمبولانس این سازمان از ایستگاه های 1 و 2 به محل اعزام شدند.
مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان ادامه داد: ماموران اعزامی پس از رسیدن فوراً عملیات رها سازی مصدومین را با کمک نیروهای امدادی اورژانس 115 و ایمن سازی خودروها و محل حادثه را آغاز نمودند.
وی اظهار کرد: این حادثه که برخورد بین دو دستگاه خودرو سواری آردی و سمند بود که متاسفانه دو نفر در این حادثه کشته و 6 نفر نیز مصدوم شدند که همگی مصدومان توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان شهید قلی پور بوکان اعزام و دو نفر فوتی نیز بوسیله آمبولانس آتش نشانی به سردخانه بیمارستان منتقل شدند.
وی خاطرنشان کرد:علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی قرار گرفت.
به گزارش هاژه جاده های نامناسب و غیر استاندار کوردستان به قتلگاهی عظیم تبدیل شده است که هر روز جان تعدادی از هموطنان را می گیرد. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سوران ۱۳۹۶/۱/۳۱
وضیعت جادهایی کوردستان واقعا بده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عباس ۱۳۹۶/۱/۲۵
2
1
پاسخ به این اظهارنظر

کاوه ۱۳۹۶/۱/۲۱
جاده مهاباد بوکان قتلگاه محضه واقعا
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱/۲۰
مرگ بارترین جاده های ایران کوردستان است متأسفانه
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱/۱۹
واقعا وضیت جاده بوکان مهاباد خرابه
2
6
پاسخ به این اظهارنظر

سعید ۱۳۹۶/۱/۱۹
کاش هیچ کس درزودرسیدن عجله نداشت
7
2
پاسخ به این اظهارنظر

اس ۱۳۹۶/۱/۱۸
نظر شما متاسفم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد