تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ فروردين ساعت ۲۲:۱۰ بازدید: 696      نظرات: 0      کد مطلب: 3592

22 هزار نفر مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد در ایام نوروز

در طول ایام نوروز 96 حدود 22 هزار نفر به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد مراجعه کرده اند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد همراه با سایر همکاران حوزه بهداشت و اورژانس 115 در 15 روز اول سال به بیماران در بخش های مختلف بیمارستان ارائه خدمت کرده اند.

دکتر امید صادق امیری رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) مهابادضمن تبریک سال نو گفت:از اواخر اسفند ماه تا 15روز آغاز سال جدیدبا شروع مسافرتهای نوروزی هموطنان عزیز میهن اسلامی مان، کادر درمانی بخش های مختلف بیمارستان اعم از کلینکی و پاراکلینیکی بیمارستان امام خمینی (ره)مهاباد به‌ صورت شبانه‌روزی در حال خدمت رسانی مطلوب به مردم و مسافرین نوروزی بودند.

وی اظهار داشت: در روزهای ابتدایی سال 95حدود 22 هزار نفر در بخش های مختلف درمانی این مرکز پذیرش شده‌اند که حجم بسیار زیادی است.

وی افزود: این مراجعین اغلب به بخش های آزمایشگاه و اورژانس و رادیولوژی،درمانگاه تخصصی و فیزیوتراپی و دیالیز مراجعه کرده و که تعداد مراجعین به آزمایشگاه در مجموع بستری و سرپایی 6500 نفر ،عکسبرداری 2000 نفر،سونوگرافی500 نفر،سی تی اسکن 800 نفر،فیزیوتراپی 20 نفر،مراجعین به درمانگاه اورژانس 7000 نفر،مراجعین اورژانسی 2200 نفر و مراجعین منجر به بستری از اورژانس 1200 نفر، مراجعین به درمانگاه تخصصی 3000 نفر و مراجعین میهمان بخش دیالیز 20 بودند.

وی بیان داشت: این مراجعین از خدمات سرپایی اورژانس ازجمله سرم تراپی، تزریقات، پانسمان و سایر خدمات بهره مند شده اند و برای مراجعین به آزمایشگاه 40 هزار عدد آزمایش صورت گرفته است که نشان‌دهنده فعالیت شبانه‌روزی کادر درمانی بیمارستان در این ایام است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد گفت: به‌صورت میانگین در این ایام هر یک دقیقه به یک مراجعه‌کننده خدمت‌رسانی شده و پزشکان متخصص در رشته‌های مختلف در بیمارستانامام خمینی(ره) مهاباد مقیم و آنکال  حضور داشته بودند و با حضور موقع بر بالین بیماران به مداوای آنها پرداختند.

وی افزود:از نکات بارز این ایام می توان به حضور پزشکان ماندگار در درمانگاه تخصصی در دو نوبت صبح و عصر اشاره نمود که مراجعین سرپایی را ویزیت کرده و به مداوای آنها می پرداختند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح تحول سلامت و ماندگاری پزشکان متخصص، با حضور متخصصین طب اورژانس در این بخش پذیرش بیماران هدفمندتر و منظم تر از قبل شده و نسبت به گذشته خدمات بهتر و کامل تری به بیماران اورژانسی ارائه می شود و بیماران با رضایت بیشتری خدمات دریافت می کنند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد