تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ فروردين ساعت ۱۷:۲۰ بازدید: 5597      نظرات: 3      کد مطلب: 3588

از تیراندازی در پیرانشهر تا قتل یک راننده تاکسی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، شب گذشته 15 فروردین ماه، تیراندازی در یکی از خیابانهای پیرانشهر 4 نفر را راهی بیمارستان کرد.
شاهدان عینی در گفتگو با هاژه گفتند: تیراندازی از سوی یک موتور سوار به سمت خانواده ای در خیابان 24 متری پیرانشهر بوده است.
مصدومان حادثه که دو نفر از آنها کودک هستند به بیمارستان امام خمینی این شهر انتقال داده شده اند. هنوز علت این تیراندازی مشخص نشده و جزئیات ماجرا در هاله ای از ابهام است.
چند روز پیش نیز در فلکه ملا خلیل مهاباد دو نفر غیربومی با ضربات چاقو یک راننده تاکسی با نام رحیم رحیمیان را در انظار عمومی از پای در آورند.
 اگرچه انگیزه و علت قتل و یا تیراندازی در چنین مواردی ممکن است مسائل شخصی و یا خانوادگی باشد، اما اطلاع رسانی به موقع و شفاف سازی در خصوص این رویدادهای ناخوشاید شاید از سوی مسئولان ذی ربط بتواند در جهت فرهنگ سازی و پیش گیری از چنین حوادثی تاثیرگذار باشد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱/۱۸
کارها در هر شهر کردنشین بومی هستند
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

سمکو ۱۳۹۶/۱/۱۷
دس خوش بژی بو رخنه گرتنکو
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱/۱۷
به داخه وه ماوه یه که ناهنجاری زور له کومه لگای کورده واری به تایبه ت له شاری مه هاباد رو ده دات بو نمونه نیزیک یه ک مانگ له وی پیش دووکه س یک به چه کی کلاشینکف و که سی تربه چه کی تاپر ته قه له خه لک له ناو شار له گه ره کی به ری شیلانان ده که ن و به داخه وه 6که س بریندار ده که ن و که سلامه تی دوو که سیان زور خراپه و یکیکیان بو ماوه ی 15روژله ای سی یو دابو.ده بیت قانون او که سانه به اشدی مجازات محکوم کات تا امنیتی ناو شار به ده ست چه ند ارازل و اوباش نه که ویته مه ترسیه وه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد