تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۱ فروردين ساعت ۲۰:۵۹ بازدید: 368      نظرات: 0      کد مطلب: 3561

جان باختن 2 نفر در 2 سانحه رانندگی در چوار و ملکشاهی


سرپرست پلیس‌راه ایلام با تاکید بر لزوم رعایت اصول رانندگی و احتیاط بیشتر در حین تردد از محورهای فرعی و خاکی این استان گفت: 2 نفر در 2 سانحه رانندگی در چوار و ملکشاهی جان باختند .

سرهنگ «رضا همتی زاده» اظهار کرد: واژگون شدن یک دستگاه خودرو پژو روا صبح امروز در محور چوار – حاجی‌بختیار منجر به مرگ راننده و زخمی شدن چهار نفر سرنشین آن شد که علت این سانحه، سرعت زیاد و ناتوانی راننده درکنترل خودرو بوده است.

سرپرست پلیس راه استان ایلام در خصوص دیگر تصادف منجر به مرگ اضافه کرد: عصر دیروز نیز در یکی از محورهای فرعی شهرستان ملکشاهی برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک دستگاه خودرو وانت پیکان منجر به مرگ راننده موتور سیکلت شد.

وی با اشاره به افزایش زیاد آمد و شد خودروها در جاده‌های فرعی و محورهای دسترسی به کانون‌های کوهستانی گردشگری طبیعی این استان بر لزوم احتیاط بیشتر در حین رانندگی تاکید کرد.

وی عنوان کرد: رانندگان در این روزها که حجم سفرهای نوروزی در این استان افزایش یافته از سرعت غیر مطمئن در همه محورها و از جمله جاده‌های فرعی و مسیرهای دسترسی به اتراقگاه های کوهستان اجتناب ورزند.

همتی‌زاده همچنین با یادآوری افزایش نظارت پلیس راه بر محورهای استان ایلام، گفت: تنها در 2 روز گذشته 300 خودرو به علت سرعت غیر مجاز توسط دوربین ثبت تخلف شده‌اند و همچنین در این دو روز 120 خودرو که رانندگان آنها مرتکب 2 تخلف همزمان شده‌اند به مدت 72 ساعت توقیف شده‌اند.

وی همچنین با اشاره به برخورد جدی پلیس راه استان با تخلف رانندگان موتور سیکلت، تصریح کرد: در برخورد با این متخلفان 100  دستگاه موتور سیکلت توقیف شدند که تاپایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ خواهند ماند.

سرپرست پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: پلیس راه استان در ایام نوروز 96 با بکارگیری 40 تیم گشت محسوس و نامحسوس نظارت مستمری بر نحوه تردد خودروها داشت، ضمن اینکه با استقرار بالگرد هلال احمر نیز از این امکان برای نظارت بیشتر بهره گرفتیم

منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد