تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۱ فروردين ساعت ۲۰:۱۵ بازدید: 662      نظرات: 0      کد مطلب: 3559

نجات راننده کامیون سقوط کرده در رودخانه زرینه رود


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: تلاش به موقع تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان موجب نجات یک راننده کامیون پس از سقوط در رودخانه زرینه رود شاهیندژ شد.

رضا مسافر روز پنجشنبه افزود: در پی اعلام واژگونی یک دستگاه کامیون به رودخانه زرینه‌رود در 20 کیلومتری محور شاهین‌دژ بوکان 2 تیم امدادی به همراه یک فروند قایق امداد و یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه علت وقوع این حادثه عدم هوشیاری راننده بوده اظهار کرد: امدادگران جمعیت هلال‌احمر شاهین‌دژ پس از رسیدن به محل حادثه و ارزیابی محل، یک مصدوم این حادثه را که در داخل خودرو گیر کرده بود، رهاسازی کرده و پس از انجام اقدامات امدادی به مرکز درمانی اعزام کردند.
مسافر گفت: این جمعیت با هدف اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی به 2 هزار و 92 نفر حادثه دیده امسال امداد رسانی کرده است.
وی افزود: بنا بر اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر آذربایجان غربی پایگاه‌های امدادی سراسر استان در این مدت به حادثه دیدگان 84 مورد حادثه کمک رسانی کرده اند.
 در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استان 24 پایگاه ثابت، موقت و سیار، 20 پست ایمنی و سلامت 12 ساعته، سه پست ایمنی و سلامت 24 ساعته، 19خیمه نماز، 19 ایستگاه سلامت و 18 فضای دوست دار کودک در آذربایجان غربی راه اندازی شده است. 
منبع: ایرنا ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد