تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين ساعت ۱۱:۵۳ بازدید: 909      نظرات: 0      کد مطلب: 3541

نمایشگاه عکس گروهی وێنا با تجلیل از هنرمندان به کار خود پایان داد

مراسم اختتامیه نمایشگاه عکس گروهی وینا با حضور پرشور هنرمندان و علاقه مندان به هنر برگزار گردید.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 7 فروردین ماه 96 مراسم اختتامیه نمایشگاه عکس گروهی وێنا با حضور هنرمندان، ادیبان، مسئولین و علاقه مندان به هنر در تالار وحدت مهاباد برگزار گردید.
در ابتدای مراسم دقایقی تیزر نمایشگاه و صحنه هایی از استقبال عموم از نمایشگاه به نمایش در آمد. سپس رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ضمن تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه، حضور پرشور و استقبال بی نظیر مردم را ستود.
مرادی در ادامه  اظهار کرد: این نمایشگاه تخصصی می تواند شروعی پرقدرت  برای برگزاری نمایشگاههای بزرگتر باشد.
وی افزود: با نگاهی گذرا به این عکس ها می توان گفت داوری این نمایشگاه بی نقص و بدون توجه به معیارهای شخصی صورت گرفته است.
وی در ادامه با اشاره به نامناسب بون فضای نمایشگاه برای نمایش عکس ها اظهار کرد: متاسفانه نمایشگاهی از دست که در نوع خود بی نظیر است در فضایی نامناسب به نمایش گذاشته شده است.
در ادامه حسین خالندی ضمن قرائت پیام نمایشگاه از همکاری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد و روابط عمومی شورا و شهرداری تشکر نمود.
در این مراسم هنرمندان جلیل و جلال محمدپوری با خواندن چند قطعه آواز و آهنگ کوردی شور و شوق خاصی به مراسم بخشیدند.
در پایان نیز از هنرمندان و فعالان نمایشگاه با تندیس و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
نمایشگاه عکس گروهی وێنا به همت پایگاه خبری تحلیلی هاژه و با هماکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یکم تا هفتم فروردین در تالار وحدت برگزار گردید که طی این مدت بیش از دو هزار و پانصد نفر از آن بازدید کردند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد