تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ فروردين ساعت ۱۶:۲۵ بازدید: 682      نظرات: 0      کد مطلب: 3536

وقوع انفجار در بازارچه مرزی پرویزخان

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین از انفجار در بازارچه مرزی پرویزخان خبر داد و گفت: 2 نفر از سرنشینان خودروی نیسان دچار سانحه شدند و به مراکز درمانی در منطقه انتقال یافتند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، نعمت ‌الله نازپرورده اظهار داشت: روز گذشته و در حوالی ساعت 2 بعدازظهر انفجاری مهیب در بازاچه مرزی پرویزخان واقع در قصرشیرین رخ داد که دلایل اصلی آن در دست بررسی است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین خاطرنشان کرد: یک ماشین نیسان با بار سوخت گازوئیل به دلیل خارج شدن از مسیر در چاله افتاده و دچار حریق شد.

این مسؤول تصریح کرد:  2 نفر از سرنشینان خودروی نیسان دچار حادثه شدند که سریعا برای برای مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) در شهرستان قصرشیرین انتقال یافتند.

وی با اشاره به اینکه حادثه مذکور تلفات جانی نداشته است، گفت: بار سوخت این ماشین گازوئیل بوده که با واژگونی در حادثه دچار حریق شد.

نازپروده از حضور عوامل اجرایی و امدادی در منطقه خبر داد و گفت: تیم‌های از اکیپ آتش‌نشانی برای اطفای حرق در بازارچه مرزی پرویزخان حضور یافتند و سریعا وارد عمل شدند، همچنین این حادثه تلفات جانی نداشت.

معاون سیاسی و اجتماعی قصرشیرین اظهار داشت: دلایل اصلی وقوع این حادثه در حال بررسی است و با انجام استعلام از منطقه، اطلاعات تکمیلی در اسرع وقت اطلاع‌رسانی می‌شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد