تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ فروردين ساعت ۶:۵ بازدید: 967      نظرات: 2      کد مطلب: 3528
در دومین نشست مطبوعاتی

فرماندار مهاباد جزئیات و مشخصات داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد


فرماندار مهاباد جزئیات داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا تشریح کرد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد در دومین نشست مطبوعاتی خود جزئیات ثبت نام شورای های اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد.

شجاعی فرماندار مهاباد ضمن تشکر از رسانه ها گفت: نحوه اطلاع رسانی همطراز کشوری بوده است که نکته مهم و اساسی اعتماد مردم به اخبار منتشر شده از رسانه به عنوان منبع اصلی و دقیق بوده و این جای خوشحالی دارد.  

شجاعی اظهار کرد: تاکنون 954 نفر برای انتخابات شورای شهر و روستای مهاباد شرکت کردەاند کە 140 نفر آنها مربوط به شهر مهاباد بوده است.

وی همچنین افزود: از تعداد کسانی که برای شهر مهاباد ثبت نام کرده اند 65 نفر دارای مدرک لیسانس، 2 نفر فوق دیپلم از اعضای شورای قبلی، 66 نفر فوق لیسانس و 8 نفر نیز دارای مدرک دکتری میباشند.

فرماندار مهاباد تعداد ثبت نام شدگان شهر خلیفان را 17 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 5 نفر خانم هستند.

شجاعی تعداد ثبت نام شدگان بخش مرکزی را 474 نفر اعلام کرد و گفت: به نسبت دورە قبل شاهد افزایش 25 درصدی ثبت نام شدگان بوده ایم. وی همچنین تعداد ثبت نام شدگان بخش خلیفان را نیز 322 نفر اعلام کرد. 

فرماندار مهاباد اظهار کرد:  تعداد آمار ثبت نام شدگان شهر مهاباد نیز نسبت بە دورە قبل کاهش یافته است. 

شجاعی همچنین بیان کرد: ثبت نامهای شهر مهاباد به مراجع چهارگانه جهت استعلام فرستاده می شود و در روستاها استعلام مگر در موارد استثنایی لازم نیست. 

شایان ذکر است کە در این دورە مسن ترین دواطلب شرکت کننده  متولد ۱۳۱۰ و جوانترین متولد ۱۳۷۰ بوده است.

در پایان فرماندار مهاباد از اصحاب رسانه جهت زحمات شبانه روزی در یک هفته اخیر و داشت جهت زحمات شبانه و همچنین از نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، قاضی کشیک، همکاران فرمانداری و ثبت احوال نیز تشکر کرد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

همشهری هستم ۱۳۹۶/۱/۷
از جناب فرماندار تقاضا میشود به وزارت کشور پیشنهاد فرمایند از این پس یک بند دیگر به شرایط کاندیداتوری شوراها اضافه نمایند وانهم این بند باشد که از.کلیه داوطلبان کاندیداتوری شهر وروستا معاینه سلامت جسمی وعقلی وروانی نیز اخذ شود انهم حتما توسط کمیسیون پزشکی استانها.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آرام حسین پور ۱۳۹۶/۱/۷
من کمال تشکر را از شما دارم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد