تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۰:۳۶ بازدید: 290      نظرات: 0      کد مطلب: 3472

تصادف در مسیر ارتباطی سروآباد مریوان یک کشته و پنج زخمی برجای گذاشت


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد گفت: برخورد یک دستگاه پیکان سواری با یکدستگاه تویوتا لندکروزر در مسیر اصلی سرواباد مریوان یک کشته و پنج زخمی برجای گذاشت.
ایوب غلامی روز  افزود: این حادثه ساعت 18 روز گذشته در مسیر اصلی سروآباد مریوان در روستای قلعه جی روی داد. 
وی ادامه داد: بعد از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای فوریت پزشکی شهر سروآباد به همراه آمبولانس جمعیت هلال احمر مستقر در گردنه قلعه جی، فوریت های پزشکی مستقر در روستای حسین آباد و همچنین فوریت های پزشکی مریوان به محل حادثه اعزام شدند. 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد اضافه کرد: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان خودروی پیکان به دلیل شدت جراحات در دم جان باخت و چهار سرنشین دیگر به علت تروماهای متعدد به بیمارستان بوعلی مریوان منتقل شدند. 
وی افزود: یکی از مصدومان این حادثه نیز به بیمارستان شهید چمران سروآباد اعزام و به صورت سرپایی درمان شد. 
فرمانده پلیس راه مریوان سنندج نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تایید این خبر اظهار کرد: علت اصلی این حادثه سرعت زیاد پیکان و تجاوز به چپ بوده است.
سرهنگ رحمان پناه با ابراز تاسف از بروز این حادثه در نزدیکی نوروز گفت: یک لحظه غفلت و بی احتیاطی باعث داغدار شدن بسیاری از خانواده ها در شب تحویل سال می شود. 
وی از همه رانندگان خواست، در این ایام تعطیلات و با توجه به بارندگی با سرعت مطمئنه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی حرکت کنند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگواری نباشیم. 
منبع: ایرنا ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد