تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳۰ اسفند ساعت ۹:۴۰ بازدید: 2080      نظرات: 0      کد مطلب: 3470

پیام نوروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە، دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژە شهرستان مهاباد به مناسبت سال نو و عید نوروز پیام تبریکی منتشر نمود کە متن آن به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 
در آستانه سال نو، سال 1396 هجری شمسی فرا رسیدن نوروز باستانی و حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به یکایک مردم شهرستان مهاباد تبریک و تهنیت عرض مینمایم.
با خوبی ها و تلخی ها آنچه بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگی دیگر از درخت زمان بر زمین افتاد و بهاری نو در شرف آغاز است. سالی که مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ و شیرین بود که البته حلاوت آن بسی ماندگارتر و فزون تر از تلخی هاست.
پیشبرد اهداف و برنامه ها با تلاش و همت مضاعف همه مسئولین و مردم در زمینه فراهم نمودن و تامین زندگی سعادتمند و در خور شان ملت ایران و مردم مهاباد بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست، گرچه موانع و دشواری های پیش رو کم نبوده لکن رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، تدابیر مدبرانه ریاست محترم جمهوری و حمایت های بی شائبه قاطبه ملت آگاه و قدرشناس کشورمان از دولت منتخبشان در صحنه های داخلی و خارجی مایه دلگرمی و امیدواری همه ما بوده است.
در سال جدید دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش رو داریم که به فضل خداوند متعال و با تدابیر ویژه دولت و ایجاد هماهنگی های مناسب میان همه ارکان نظام و با فراهم نمودن شرایط و بسترهای لازم، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور جهت تقویت بنیان های انقلاب و نظام اسلامی باشیم.
در پایان ضمن عرض مجدد صمیمانه ترین تبریکات و شادباش ها به مردم عزیز مهاباد امید است سال 96 همانند سال گذشته سال همدلی، وحدت همگانی، احترام متقابل مردم و مسئولان، دست در دست همدیگر شهر عزیزمان را به سوی قله های رشد و بالندگی، عزت و شادکامی راهبری کنیم.
شجاعی - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد