تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۸ اسفند ساعت ۲۱:۵۶ بازدید: 1874      نظرات: 2      کد مطلب: 3463

برگزاری مراسم تجلیل از هنرهای رزمی کونگ فو و ارتقای سبک در باشگاە رزمی همراهان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز شنبه 28 اسفندماه مراسم تجلیل ازهنرهای رزمی کونگ فوتوا باشگاە رزمی همراهان مهاباد برگزار شد
ایوب کوسه مسئول باشگاە رزمی همراهان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: مدت 22 سال است که کونگ فو توا کار می کنم و در حال حاضر زیر نظر فدراسیون کونگ فو توای ایران فعایت و مدت 2 سال است که باشگاه فرهنگی ورزشی رزمی همراهان را دایر کرده ایم. 
وی گفت: فلسفه این ورزش، سلامتی تن و روان انسان است طوریکه اگر انسان تن سالمی داشته باشد می تواند روان سالمی نیز داشته باشد و به اهداف خود برسد. 
ایوب کوسه اظهار کرد: با کمک همراه عزیز کوسه و همراه صلاح کریم زاده توانسته ایم در خدمت جامعه ورزش های رزمی باشیم و بتوانیم به اهدافی که داشته ایم دست یابیم. 
وی ادامه داد: در طول سال 95 توانستیم که حدود 150 هنر جو را جذب و وارد عرصه ورزش کنیم و  همچنین در سال جاری حدود 15 ورزشکار را به مسابقات استانی اعزام کرده ایم که چندین نفر آنان مقام های دوم و سوم را کسب کرده اند. 
ایوب کوسه در آخر گفت: از همراه عبدالله الیاسی رئیس کونگ فوی شهرستان به سبب همکاری و کمک های فراوان ایشان کمال تشکر را داریم و امیدواریم با حمایت های ایشان در آینده مقام های اول استانی و کشوری را کسب نماییم.
عکس: پولا آغاز


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

مهشید ۱۳۹۷/۱/۸
کونگ فو به ترین چیزه
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیاوش ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
تشکر فراوان از استاد بزرگوار استاد ایوب کوسه .امیدوارم در تمام مراحل زندگیت سرفراز باشید.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد