تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۲۷ اسفند ساعت ۲۰:۴۶ بازدید: 785      نظرات: 0      کد مطلب: 3449

یک نوجوان سنندجی قهرمان دسته برتر تنیس روی میز جوانان شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، مسابقات برترین جوانان تنیس روی میز پسر کشور که از صبح روز پنج شنبه 26 اسفند در خانه تنیس روی میز استان البرز دور هم گرد آمده بودند، ظهر امروز 27 اسفند با شناخت برترین ها به کار خود پایان دادند .

در این مسابقات که با حضور 16 ورزشکار برتر جوان کشور به مدت دو روز در جریان بود ، سرانجام آریا امیری نوجوان کورد سنندجی که در یکسال اخیر با اقامت در تهران با نام آن استان در مسابقات حضور می یابد، موفق شد در عین شایستگی مقام اول این مسابقات را کسب نماید.

آریا امیری با شرایط سنی ،  فیزیک و تکنیکی مناسب می تواند بعد از امین احمدیان دومین نوجوانی باشد که در آینده ای نزدیک چشم به حضور در مدارج بالای تنیس روی میز کشور داشته باشد .

علیرضا رهنما از استان آذرباییجان شرقی ، امیر رضا عباسی از استان تهران و علی نظری از استان لرستان از دیگر جوانانی بودند که با قرار گرفتن در جایگاه دوم تا چهارم نظرها را به سوی خود جلب نمودند .

میزبانی بسیار خوب البرزی ها پس از 20 سال و حمایت بسیار خوب غفرانی (امیر عفراطی) قهرمان سابق تیم ملی کشتی و مدیر کل حال حاضر ورزش و جوانان آن استان و دو مرحله بازدید ایشان از مسابقات نشان از جایگاه ویژه تنیس روی میز در بین اهالی ورزش آن استان دارد .

حجازیان مرد کارکشته تنیس روی میز کشور و رییس هیات استان البرز به اتفاق نصرت شاملو دبیر و اعضای هیات آن استان در هرچه بهتر برگزاری مسابقات سنگ تمام گذاشتند .

اهدای مدال ، احکام و جوایز این مسابقات توسط محمود نظری دبیر فدراسیون ، امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان البرز ، آقایان بخشی نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج و بهنام محمودی قهرمان و کاپیتان سابق تیم ملی والیبال و عضو شورای اسلامی شهر کرج ، آقای میرزایی معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به نفرات برتر اهدا گردید .

داریوش ضرغامپور سرداور و آقایان ریوندی ، مهین ترابی ، علوی ،.مرندی ،ترابی ، حسن بیگی داوری این مسابقات را عهده دار بوند که به خوبی از پس این مهم بر آمدند .

رده بندی نهایی به شرح ذیل می باشد :

1.      آریا امیری از تهران                                   

2.      علیرضا رهنما حقیقی از آ.شرقی

3.      امیر رضا عباسی از تهران

4.      علی نظری از لرستان

5.      امیر حسین عباسپور خ . جنوبی

6.      محمد موسوی از مازندران

7.      حمید شمس از البرز

8.      امیر حسین رزاقنیا مازندران

9.      مهدی معدن کن از البرز

10.  علی اکبر شعاری از مازندران

11.  رادین خیام از تهران

12.  مرتضی رضایی از مرکزی

13.  میلاد عابدینیان از اصفهان

14.  مصطفی نوری از مازندران

15.  سامان ذلکی نژاد خوزستان

16.  پویا دلواری از تهران

 ضمن اینکه نفرات اول تا دهم در دسته برتر باقی ماندند و نفرات یازدهم تا شانزدهم به دسته یک سقوط کردند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد