تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۱:۱۴ بازدید: 737      نظرات: 0      کد مطلب: 3433

جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه؛ روز پنج شنبه 26 اسفندماه جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال 96 با حضور مسئولین کمیته های مربوطه ی عضو این ستاد و به ریاست دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد در سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دستوالعمل ابلاغ شده از طرف دبیرخانه این ستاد به کمیته های مختلف اشاره شد؛ سپس دکتر شهابی رئیس اداره ی میراث فرهنگی و دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی با قرائت بخشی از گزارش های ارایه شده توسط کمیته ها به نواقص موجود اشاره و از اعضای ستاد درخواست کرد که با رفع آنها بتوانند شرایط لازم را برای جذب بیشتر گردشگر، اسکان مسافران نوروزی و همچنین رفاه این آنان فراهم شود.

در ادامه دکتر ایرج شجاعی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و رئیس ستاد با اشاره به اینکه شهرستان مهاباد دومین قطب گردشگری استان آذربایجان غربی می باشد اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های ویژه این شهرستان می توان میزان جذب مسافران نوروزی و گردشگران بیشتر از این نیز افزایش داد، وی برای تحقق این امر خواستار همت بیشتر کمیته های مربوطه در زمینه تنظیم بازار، کنترل ترافیک، نحوه ی برخورد با مسافران، تخفیفات مناسب از طرف بازاریان و... شد.
در پایان جلسه  مسئولین هریک از کمیته های مربوطه ی گزارشی از اقدامات انجام شده خود را برای مدیریت هرچه بهتر سفرهای نوروزی ارائه دادند.
 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد