تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۰:۴۸ بازدید: 1039      نظرات: 1      کد مطلب: 3431

ماموران قلابی در ارومیه دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه؛ سردار اصلانی فرمانده انتظامی استان درخصوص این موضوع افزود: دو نفر مامور نما در مورخه 95/12/25 در میدان ولایت با مراجعه به مغازه ای ضمن معرفی خود به عنوان مامور یکی از دستگاههای نظامی و امنیتی مدعی می شوند که صاحب مغازه دارای 2 فقره چک برگشتی در بانک بوده و صاحب چکها اعلام جرم کرده که در نهایت صاب مغازه را سوار خودرو شخص خود نموده واز محل خارج میگرددند.
مامور نماها دربین راه با اخذ مبلغ 1 میلیون و 500 هزار ریال پول نقد 2 فقره چک یکی به مبلغ 1میلیارد و 700 میلیون ریال و یک فقره چک سفید امضاء مغازه دار را درسطح شهر رهاو قول بررسی موضوع را می دهند.
با مراجعه مغازه داربه محل کار وشرح موضوع پسر به صحت ماجرا مشکوک میگردد و موضوع را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی پیگیری می نماید عصر همان روز متهمان با تماس تلفنی قرار ملاقات جهت تحویل چک‌ها در مقابل اخذ 5میلیون ریال را میکنندکه با تلاش کارکنان انتظامی ارومیه در سر قرار متهم اول دستگیر وبه کلانتری محل دلالت داده می شود و متهم دوم با خودروی مگان درسطح شهر شناسایی شده و دستگیر می گردد .
در نهایت از شهروندان انتظار می رود در چنین مواردی به افراد مجهول الهویه اعتماد نکرده و موضوع را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند. 
منبع: پایگاه خبری پلیسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد ۱۳۹۶/۱/۴
خوبه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد