تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۸:۳ بازدید: 730      نظرات: 1      کد مطلب: 3427

نظارت ویژه بازرسان بر بازار و عرضه میوه شب عید در 11 نقطه از شهر مهاباد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، 10 بازرس بر بازار نظارت دارند و میوه شب عید در 11 نقطه ازشهرمهاباد  عرضه می شود.

صادق قادری رییس اداره  صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد با تاکید بر اینکه در تامین اقلام و مایحتاج ایام عید شهرستان نگرانی وجود ندارد، اظهار کرد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده در زمینه تامین میوه شب عید 60 تن پرتقال و 23 تن سیب از طریق تعاونی روستایی تامین و در سرخانه های شهرستان نگهداری می شود تا کمبودی در ایام نوروز وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه قیمت مصوب فروش میوه های شب عید به زودی اعلام می شود، اظهار کرد: 11 مرکز عرضه میوه شب عید در نقاط مختلف شهر به ویژه مناطق کم برخوردار پیش بینی شده است که چند واحد سیار نیز در داخل شهر فروش و توزیع میوه شب عید را برعهده خواهند داشت.

قادری افزود: طرح نظارتی ویژه نوروز در 2 بخش کالا و خدمات از اول اسفند 95 آغاز شده و به مدت 2 ماه با گروه های مشترک نظارت و بازرسی دستگاه های متولی به صورت مستمر در سطح بازار و واحدهای صنفی به فروش کالاهای اساسی مثل کفش، پوشاک، آجیل، شیرینی، میوه و نان اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: بازرسی از رستوران ها، هتل ها، مراکز اقامتی و پایانه ها از دیگر برنامه های نظارتی بازرسان شهرستان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد همچنین از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی، فروش کالای نامرغوب یا تاریخ گذشته یا نصب نکردن قیمت اجناس بر روی کالاها با شماره 124 تماس گرفته و شکایات خود را اعلام کنند.

 طرح نظارت و بازرسی ویژه عید تا پایان فروردین ماه 1396 شمسی به مدت دو ماه  ادامه خواهد داشت.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند هستم ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
با سلام .نوشدارو بعد از مر گ سهراب به چه درد میخورد.قاعدتا میبایست اقایان مسیولین تا الان هم قیمتهارا وهم میوه شب عید را به بازارها سرازیر میکردند.چون مردم میوه مورد نیازشان را امروز وفردا باید بخرند.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد