تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۰:۲۷ بازدید: 931      نظرات: 0      کد مطلب: 3391

همایش تجلیل از حامیان مالی، معنوی و قهرمانان هنرهای رزمی مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یکشنبه 22 اسفندماه با حضور مسئولین شهرستانی و ورزشکاران مهابادی نهمین همایش تجلیل از حامیان مالی، معنوی و قهرمانان هنرهای رزمی در تالار وحدت این شهرستان برگزار شد.
سید شهابی هاشمی مسئول برگزاری این همایش در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: برگزاری این همایش در راستاي فراهم نمودن فرصت ها براي هنرجويان در ميادين ورزشي و مسابقات كشوري و جهاني بوده است تا خلاقيت ها، استعدادها، توانايها و لياقتهاي خود را به نمايش گذارند . 
وی افزود: با فراهم آمدن عوامل مناسب محيطي از طريق برخوردهاي مثبت، تقدير و تجليل از ورزشکار به عنوان يك قهرمان می توان باعث رشد و شكوفايي شخصيت و احساس ارزش اين آينده سازان مملكت شد. 
هاشمی ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش حمایت از ورزشكاران آكادمي هنرهاي رزمي تركيبي هاشمي است كه  در سطح بالآي كشوري و جهانی صاحب عنوان های قهرمانی می باشند. از طرف دیگر ایجاد الگوی مناسب شخصيتی براي اجتماع، تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان برای ورود به ورزش های رزمی و تقدیر و تجلیل از حامیان مالی و معنوی آکادمی ورزش های رزمی ترکیبی هاشمی از دیگر اهداف این همایش است. 
در اين همايش برنامه های از جمله سخنرانی، اجرای موسیقی زنده کوردی، رقص کوردی، نمایش گوشه ای از ورزش های رزمی برگزار شد. 
در پایان نیز از حاميان مالي و معنوي آكادمي هنرهاي رزمي تركيبي هاشمي تجليل شد. 
عکس و گزارش: پولا آغاز
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد