تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۴:۲۰ بازدید: 641      نظرات: 1      کد مطلب: 3376

پیام معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مهاباد به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، شهادت جلوه ای از صفت رحمانیت خداوند و شعله عشقی است که از شاخه ایثار سر برآورده است تا انسان مجاهد عالی ترین صحنه حضور را به تصویر کشیده و در چشمه جوشان آن خرمن ستم را بسوزاند و در پرتو آن گلواژه عدالت بر کویر تشنه جامعه جاری گردد.
اکنون که پرتو درخشان شهادت و ایثار به عنوان پرفروغ ترین ستاره آسمان فرهنگ استقلال و آزادی بر آسمان ایران هویدا گشته؛ بر بازماندگان از این قافله عظیم است تا با رهروی از مسیر تابناک و نیز تکریم و تعظیم شهیدان و خاندان معظم و سعادتمند آنان که به فرموده امام شهیدان چشم و چراغ این ملتند، با تلاشی مقدس پرچم استقلال و اقتدار ملت سرافراز را بر پهنه گیتی به اهتزار درآورند.
فرهنگ جهاد و شهادت و برگ زرین دفتر افتخارات مردم  شهید پرور شهرستان مهاباد که با تقدیم صدها شهید، جانباز و آزاده برای همیشه درصحنه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خوش درخشیدند.
اینجانب با ادای احترام به شهیدان و آرزوی سلامتی برای جانبازان سرافراز و شکیبایی برای خاندان معظم آنان ،بیست و دوم اسفندماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد شهید را تبریک و افتخار خدمتگزاری به آنان را فرصتی مغتنم برای خود دانسته و امید دارم شفاعت آنان در دنیا و آخرت نصیبمان گردد.
شجاعی
معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
روزبزرگداشت شهدا، روزتکریم مجاهدتهای قهرمانان واقعی این جامعه است که متاسفانه درپیچ وخم زندگی دنیایی ما به فراموشی سپرده شده اند.
یادونام وراه شهیدان همواره بایدتداوم یابدتا روحیه ایثارازاین جامعه رخت برنبندد. دراین روزبزرگ جادارد بهترین درودها رانثارشهیدان راه خدمت به مردم ، آتش نشانان سرافراز کرده وبه مقام والایشان افتخاربورزیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد