تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۶:۱۹ بازدید: 751      نظرات: 1      کد مطلب: 3335

اعزام کمیته حقیقت‌یاب مجلس برای بررسی وضعیت کول‌برها

کمیته حقیقت‌یاب مجلس برای بررسی وضعیت کول‌برها چهارشنبه (18 اسفند) به مناطق مرزی آذربایجان غربی اعزام می‌شوند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، عبدالکریم حسین‌زاده با اعلام این خبرگفت: موضوع کول‌برها سالیان متمادی مطرح است اما ابعاد این موضوع خیلی شفاف و دقیق بررسی نشده لذا ما اعتقاد داشتیم برای شناسایی ابعاد دقیق این موضوع باید پیمایش میدانی صورت بگیرد و تعدادی از همکاران نماینده ما بازدید میدانی از وضعیت کول‌برها داشته باشند و با مسئولین این استان‌ها صحبت کنند تا راهکارهای واقعی و دقیقی برای حل این موضوع بیابند.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس افزود: در همین راستا من و آقای محمودزاده،‌ نماینده مهاباد درخواستی را به آقای لاریجانی در این رابطه ارائه کردیم و آقای لاریجانی دستور داد مأموریتی برای آقایان مصطفی کواکبیان و شهروز برزگر از کمیسیون امنیت ملی، رسول خضری از کمیسیون اجتماعی و منصور مرادی از کمیسیون برنامه و بودجه در نظر گرفته شود.

حسین‌زاده یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این هیأت روز چهارشنبه برای بازدید از مناطق مرزی آذربایجان غربی اعزام خواهد شد تا علاوه بر بازدید جلساتی هم  با استاندار و شورای تأمین برای یافتن راهکاری در مورد وضعیت کول‌برها برگزار شود.

وی با اشاره به طرح دوفوریتی نمایندگان در مورد ساماندهی وضعیت کول‌برها نیز خاطرنشان کرد: این طرح فرآیند خود را طی می‌کند اما ممکن است در بازدید همکاران نماینده ما راهکارهایی مورد بحث و بررسی قرار گیرد که بتواند در مجلس مطرح شود.

نماینده مردم نقده و اشنویه در پایان گفت که گزارش هیأت اعزامی مجلس به مناطق مرزی برای بررسی وضعیت کول‌برها در کمیسیون امنیت ملی و در صورت لزوم در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
منبع: ایسنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۲/۱۵
هه ر بژین به سه رکه وتویی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد