تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۹:۷ بازدید: 2511      نظرات: 0      کد مطلب: 3332
در گفتگو با معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی

از برنامه ریزی های انتخاباتی تا علت تغییر فرماندار مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز شنبه 14 اسفندماه، رادفر معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه و در خصوص انتخابات پیش رو اظهار کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم یکی از اهداف بزرگ دولت است، زیرا که مردم همیشه تعیین کننده سرنوشت انتخابات بوده و امیدواریم با حضور حداکثری در صحنه انتخابات پیش رو بهترین انتخاب ها را داشته باشند. 
رادفر افزود: همه تلاش ما و دولت بر این است که زمینه را برای حضور حداکثر و مشارکت مردم در صحنه انتخابات آماده کنیم که این امر با تعدد کاندیداها در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا می تواند فراهم شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: بی طرفی مجریان و ناظرین و عمل به قانون از فاکتورهایی است که می تواند مردم را نسبت به صندوق آرا امیدوار کند و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که رای مردم حق الناس است و می بایست از رأی مردم صیانت شود.
رادفر در پاسخ به سوال خبرنگار هاژه درباره نحوه انتخاب فرماندار جدید مهاباد گفت: طبیعتاً همه مدیران روزی بازنشست می شوند و با توجه به اینکه آقای کتانی خدمتشان بە اتمام رسیدە و می بایست بازنشست می شدند، امروز مراسم تکریم ایشان برگزار شد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار افزود: از یک طرف بر اساس تجربه ای که آقای شجاعی داشت و در غیاب آقای فرماندار به خوبی توانست انتخابات مجلس و سفر ریاست محترم جمهور به مهاباد را مدیریت کند و از طرف دیگر رضایت و ابراز علاقه ای که مردم، فرهیختگان، نیروهای مرجع و اثر گذار در شهرستان مهاباد به فعالیت ایشان داشتند، از وی به عنوان جانشین آقای کتانی استفاده و به عنوان فرماندار جدید مهاباد منصوب گشتند. 
رادفر ادامه داد: با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا را پیش رو داریم امکان اینکه بتوانیم از نیروی تازه نفسی دیگر استفاده کنیم و خدای نکرده آزمون خطایی را داشته باشیم، وجود نداشت. لذا از آقای شجاعی که تجربه لازم را داشت استفاده شد و امیدواریم با همکاری تمامی مسئولین و اعضای محترم شورای تأمین و توفیقات الهی وی بتواند مدیریت خوبی را در شهرستان مهاباد داشته باشد.
وی در آخر خاطرنشان کرد: شهرستان مهاباد و مردم عزیز مهاباد استحقاق توسعه و پیشرفت را دارند و همه باید در این جهت تلاش کنیم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد