تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت ۱۱:۴ بازدید: 1136      نظرات: 0      کد مطلب: 3302

اعزام تیم پزشکی وزارت بهداشت و درمان برای بررسی علت مرگ مادر باردار سروآبادی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از اعزام تیم پزشکی وزارت بهداشت و درمانبرای بررسی علت مرگ مادر باردار سروآبادی خبر داد.

 منصور مرادی با اشاره به گفتگوی خود با دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان درباره مرگ یک مادر باردار در بیمارستان مریوان گفت: وزیر بهداشت و درمان قول داد فردا یک تیم ویژه بازرسی وزارت بهداشت از تهران برای رسیدگی به پرونده مرگ این مادر باردار سروآبادی به بیمارستان مریوان اعزام کند.

وی افزود: وزیر بهداشت و درمان ضمن ابراز تاسف از این حادثه ناگوار اعلام کرد به زودی جزئیات دقیق مرگ این مادر باردار مشخص خواهد شد.

مرادی تصریح کرد: وزیر بهداشت و درمان همچنین از تأمین اعتبار مالی برای زایشگاه مریوان که پیش از این به دلیل کمبود اعتبارات پیشرفت کندی داشت قول مساعد داده است.

نماینده مریوان و سرواباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت همچنین قول پیگیری رفع مشکلات متخصص و جراح بیمارستان شهرستان سروآباد را اعلام کرد.

منصور مرادی ضمن تسلیت مجدد به خانواده داغدیده این مادرباردار، بستگان و اهالی روستای ماضی بن ابراز امیدواری کرد این حوادث دیگر در شهرستان های مریوان و سروآباد اتفاق نیفتد.

سهیلا مولودی ۳۱ ساله اهل روستای ماضی بن از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد روز هفتم اسفند بعد از انجام عمل سزارین، دچار تشنج شده و متاسفانه به رغم تلاش تیمی متشکل از متخصصین زنان و جراحی، داخلی، بیهوشی، قلب و نورولوژی بیمار به درمان پاسخ نداده و جان خود را از دست داد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد