تاريخ: ۱۴۰۳ شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۱۳:۳۲ بازدید: 1064      نظرات: 0      کد مطلب: 23108
اگر دریافت کارت آزمون برایتان صادر نشده این مطلب را بخوانید

اطلاعیه مهم آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در خصوص دریافت کارت آزمون


به گزارش هاژه، بدنبال بروز اختلال برای دریافت کارت آزمون برای برخی دانش آموزان، اداره آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در خصوص دریافت کارت آزمون امتحانات نهایی اطلاعیه صادر کرد. 
 
در این اطلاعیه آمده است: 
در خصوص امتحانات نهایی به عرض می‌رساند که 2 دسته دانش آموز عادی و ترمیم نمره و سابقه در این آزمون شرکت خواهند کرد.
دانش آموزان عادی که در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های نظری تحصیل می‌کنند نگران کارت آزمون نباشد، در صورتیکه کارت آزمون برای آنها صادر نشده می‌توانند، از امروز تا فردا به مدرسه مراجعه فرمایند و یا با مدیر مدرسه و کارشناسان آن مدرسه ارتباط برقرار کنند تا آدرس حوزه امتحانی به آنها اطلاع داده می‌شود.
دانش‌آموزان محترم توجه داشته باشند که حتما یک ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی حضور یابند و شناسنامه عکس‌دار یا مدرک هویتی عکس‌دار برای احراز هویت الزامی است.
دانش آموزان عادی می‌توانند از طریق نرم‌افزار شاد نیز از اطلاعیه‌های مدارس خود باخبر شوند.
 
به آندسته از محصلان ترمیم نمره و ایجاد سابقه که برای دریافت کارت آزمون دچار مشکل شده‌اند، اطلاع داده می‌شود که از امروز ساعت 13 الی 19 امروز فرصت دارند تا با مراجعه به اداره آموزش و پرورش از حوزه‌بندی و محل حوزه امتحانی خود باخبر شوند.
این دسته از دانش‌آموزان محترم نیز توجه داشته باشند که حتما یک ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی حضور یابند و شناسنامه عکس‌دار یا مدرک هویتی عکس‌دار برای احراز هویت الزامی است.
آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در پایان با بیان اینکه این مشکل سراسری و مربوط به یک شهرستانی نیست، اعلام کرده که این اطلاعیه متختص دانش آموزان شهرستان مهاباد است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد