تاريخ: ۱۴۰۳ جمعه ۲۸ ارديبهشت ساعت ۱۵:۸ بازدید: 501      نظرات: 0      کد مطلب: 23099

نمایشگاه نقاشی و طراحی در مهاباد گشایش یافت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنجشنبه، ٢٧ اردیبهشت ١۴٠٣، با حضور اصحاب هنر و جمعی از مردم، نمایشگاه نقاشی "بڕوانە من"، اثر هنرمند اهل اشنویه، در شهر مهاباد گشایش یافت.

کریم رحیمی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد در این باره گفت: نمایشگاه نقاشی، تحت عنوان "بروانه من"، مجموعه ٢۴ اثر ناصر دانشور، هنرمند اهل شهرستان اشنویه می‌باشد که از روز پنجشنبه الی یکشنبە، ٣٠ اردیبهشت برپا شده است.

رحیمی در مورد سبک مورد استفاده این هنرمند اظهار داشت: آثار ناصر دانشور در سبک‌های اکسپرسیونیسم، امپرسیونیسم و رئالیسم هستند و با رنگ روغن اجرا شده است. نمایشگاه دایرشده در مهاباد، مربوط به پرترەهای این هنرمند می‌باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد در ادامه افزود: نمایشگاه "بروانە من" ٢٣امین نمایشگاه انفرادی ناصر دانشور است که روز‌های پنجشنە تا یکشنبە از ساعت ١۶ الی ٢١ در خانه ١٣٣٠ برگزار می‌گردد.

کریم رحیمی افزود: در جدید، تا کنون، ٣ نمایشگاه تجسمی در مهاباد گشایش یافتە است، دو نمایشگاه در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد در معرض دید عموم قرار گرفت. سومین آن‌ در خانه ١٣٣٠ در حال برگزاریست. همچنین یک نمایشگاه تجسمی دیگر، هفته آینده در تالار وحدت شهرداری، مهمان هنردوستان شهرستان خواهد شد.

ناصر دانشور هنرمند، نقاش و طراح، سال ١٣۶٠ در اشنویه به دنیا آمده است. نامبرده از سال ١٣٧٠ شمسی وارد کار هنری شده و نزد اساتیدی همچون هادی ضیاالدینی و محسنی کرمانشاهی دورەهای آموزشی را گذرانده است. وی هم‌اکنون در شهر ارومیه سکونت دارد.
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد