تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۱۸:۱۳ بازدید: 268      نظرات: 0      کد مطلب: 23079

شیائومی دیگری در راه است


شیائومی در حال نزدیک‌ شدن به ظرفیت کامل اولیه است و اکنون در تلاش است تا تولید را برای پاسخگویی به تقاضا افزایش دهد. همچنین، غول گوشی‌های هوشمند شیائومی در حال انجام یک حرکت جدید در تسلاست زیرا قصد دارد فروش یک شاسی‌بلند مانند مدل Y را از اوایل سال ۲۰۲۵ آغاز کند.

 

شرکت شیائومی قصد دارد از اوایل سال ۲۰۲۵ ساخت و فروش خودروی اسپرت مشابه مدل Y شرکت تسلا را آغاز کند و با تولید اولین خودروی الکتریکی SU۷ خود که قرار است امسال به حدود ۱۰۰ هزار دستگاه برسد، توسعه جدیدی را آغاز کند. افراد مطلع اظهار کردند که شیائومی در حال نزدیک شدن به ظرفیت کامل اولیه است و اکنون در حال کار برای افزایش تولید برای پاسخگویی به تقاضا است.

 

این شرکت در تلاش است تا اتکای خود را به بازار بی‌ثبات گوشی‌های هوشمند تحت تسلط اپل در سطح جهانی کاهش دهد، اگرچه با خودروهای برقی وارد عرصه شلوغی شده و رقیب تسلا و بی‌وای‌دی شده است.

 

مشخص نیست که شیائومی چه مشخصات و قیمتی را برای این شاسی‌بلند در نظر گرفته است که در سراسر چین محبوبیت پیدا خواهد کرد. این شرکت در نهایت تصمیم گرفت که ابتدا  از SU۷، یک سدان ۳۰ هزار دلاری با طراحی زیبا مانند مدل ۳ تسلا و پورشه تایکان، شروع کند.

 

یکی از این افراد گفت شیائومی پیش‌بینی نمی‌کند که این شاسی‌بلند تا اواخر سال ۲۰۲۵ به تولید انبوه برسد. در حال حاضر، این شرکت تولید SU۷ را در اولویت قرار داده است، زیرا تنها ظرفیت تحویل کمتر از ۱۰ هزار در ماه را دارد.

 

شیائومی که بیش از ۶۰ درصد از درآمد خود را از گوشی‌های هوشمند به دست می‌آورد، تا حدودی به دلیل تقاضای ضعیف دستگاه در بازار داخلی خود تلاش در تنوع بخشیدن به آن دارد. با این حال، به تعداد زیادی از بازیکنانی می‌پیوندد که برای بخشی از بازار خودروهای برقی چین و بزرگ‌ترین بازار جهان رقابت می‌کنند.

 

طبق گزارش بلومبرگ، سری SU۷ شیائومی تا پایان آوریل و حدود یک ماه پس از عرضه در اواخر مارس نزدیک به ۹۰ هزار سفارش تایید شده دریافت کرد. سهام شیائومی از زمان معرفی SU۷ حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است و اکنون به بالاترین سطح خود در حدود دو سال و نیم گذشته نزدیک شده است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد