تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند ساعت ۱۵:۱۲ بازدید: 1161      نظرات: 1      کد مطلب: 3297

پلیس وظیفه شناس کرمانشاهی کیف پول را به صاحبش بازگرداند

فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: مأمور وظیفه شناس کلانتری 16 سعدی، کیف حاوی 200 میلیون ریال وجه نقد و ایران چک را به صاحبش بازگرداند و از پذیرفتن هدیه 20 میلیون ریالی خودداری کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، رضا شیرزادی، اظهار داشت: روز گذشته گروهبان یکم سهراب خزایی از کارکنان انتظامی کلانتری 16 سعدی شهر کرمانشاه هنگام بازگشت به منزل، کیف پولی را که در پیاده رو خیابان پیدا کرده و برای یافتن صاحبش محتویات کیف را مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره به اینکه کیف موردنظر حاوی مبلغ 200 میلیون ریال ایران چک و وجه نقد، مدارک خودرو و مدارک شناسایی بوده است، ادامه داد: مأمور وظیفه شناس با مساعدت مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مالک کیف‌دستی را که از کسبه بازار کرمانشاه است، در مدت کمتر از 2 ساعت پیدا کرد و این موضوع را اطلاع داد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: مالک کیف‌دستی برای صحت عمل، صداقت و درست‌کاری گروهبان یکم خزایی به وی مبلغ 20 میلیون ریال به عنوان پاداش پیشنهاد داد، اما مأمور کلانتری از پذیرفتن هدیه خودداری کرده و این کار معنوی را وظیفه‌ای شرعی و سازمانی عنوان کرد.

شیرزادی ضمن تقدیر از این مأمور صدیق و وظیفه شناس، اظهار داشت: صحت عمل، جسارت، وظیفه‌شناسی، تعهد و تعلق سازمانی از ویژگی‌های بارز پلیس است و مشکلات و سختی کار مانع انجام وظایف ذاتی کارکنان نیروی انتظامی نمی‌شود.برچسب ها: پول, چک, هاژه, کرمانشاه, کیف

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۱۱/۱۴
درود برشرفت آقای خزایی عزیز

نظر خود را براي ما ارسال كنيد