تاريخ: ۱۴۰۳ شنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت ۱۲:۳۲ بازدید: 231      نظرات: 0      کد مطلب: 23053

یک مرکز درمانی در شهر گوک‌تپه افتتاح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ها‌ژه، روز پنجشنبه، 20 اردیبهشت ماه سال 1403 با حضور مسئولین شهرستانی یک مرکز درمانی در شهر گوک‌تپه مهاباد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
کریم علیزاده‌آذر، رییس بهداشتِ شبکه مهاباد با بیان اهمیت سلامت و بهداشت گفت: لازمه وجود یک مرکز درمانی در شهر گوک‌تپه با توجه به حجم جمعیت حس می‌شد. از این رو یک درمانگاه خصوصی افتتاح گردید تا به شهروندان خدمات پزشکی ارائه شود.
وی با اشاره به مکان‌یابی صورت‌گرفته اظهار داشت: جانمایی این درمانگاه به صورتی بوده که هم به مرکز شهر و هم به داروخانه موجود در این محدوده نزدیک باشد تا کیفیت خدمات درمانگاه مذکور بالاتر برود.

 

دکتر حسین‌زاده سرمایه‌گذار این درمانگاه گفت: این مرکز درمانی جهت رفاه حال شهروندان گوک‌تپه‌ای دایر شده تا به آن‌ها در زمینه درمان اولیه بیماری‌ها کمک کند. خدمات این درمانگاه شامل نوار قلب، دستگاه سنجش قند، فشار خون، ساکشن، تزریقات و پانسمان می‌باشد.

وی افزود: تمام تلاش انجام شده که خدمات پزشکی به نحو احسن برای شهروندان گوک‌تپه و روستاهای اطراف انجام شود. در همین راستا پزشک مستقر در حال خدمات‌رسانی می‌باشد. در آینده نزدیک شیفت‌ها توسعه خواهد یافت و اگر مساعدت‌های لازم صورت گیرد این مرکز پزشکی به یک درمانگاه شبانه‌روزی تبدیل خواهد شد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد