تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت ۱۳:۲۶ بازدید: 2902      نظرات: 0      کد مطلب: 22990
فصل عمران مهاباد پربارتر شد

یک کمربندی دیگر در مهاباد کلنگ زنی شد


به گزارش هاژه، با حضور مسوولان شهرستان مهاباد مراسم کلنگ‌زنی کمربند فجر به شهرک کارمندان برگزار شد.
بابک رستم‌پورشهردار مهاباد در آیین کلنگ زنی پروژه عمران شهری اظهار کرد: این کمربندی از آپارتمان های ۴۸۰ واحدی فجر تا شهرک فجر به طول ۷۰۰ متر، از آن محل به میدان دانشگاه پیام نور به طول هزار متر و از شهرک فجر نیز به شهرک کارمندان به طول هزار و ۵۰۰ متر پیش بینی شده است.
وی افزود: اجرای این پروژەی مهم عمرانی و ترافیکی در راستای تسهیل در تردد شهروندان با هدایت به مسیرهای احداثی انجام می گیرد.
رستم‌پور رستم‌پور با بیان اینکه طرح های در دست اقدام در راستای آسیب شناسی شهری و ارزیابی توسعه فیزیکی در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: احداث کمربندی در مناطق مختلف شهری با هدف ایجاد مسیر تردد راحت به شهرک ها و مناطق انبوه سازی در حال انجام است.
 وی اضافه کرد: در حال حاضر اجرای چند کمربندی در شمال و جنوب شهر  فعال است که برای حل مشکل ترافیک؛ ایجاد رینگ ارتباطی در دسترسی به مناطق مختلف شهربرنامه ریزی شده اند.
به گزارش هاژه، این پروژه قرار است میدان نور( دانشگاه پیام نور) را به بخش بالادست محله فجر و سیدآباد متصل کند که در نتیجه آن محلاتی ازجمله سیدآباد، زمینهای شهرداری، کوی دانشگاه، فجر و بهارستان به محله کوی دانش متصل خواهند شد.
در چند سال گذشته شهرداری مهاباد با پشت سر گذاشتن بحران حقوق معوقه و سوءمدیریت، اقدام به افزایش بودجه شهرداری و به تبع آن اجرای پروژه‌های فاخر عمرانی و فرهنگی کرده است، همین امر رضایت نسبی شهروندان را بعد چند سال ناکارآمدی بدنبال داشته است.
درحال حاضر بخش عمده‌ای از پیاده‌روهای شهر مهاباد به ویژه در بخش مرکزی نوسازی شده و یا در دست نوسازی قرار دارند، از سویی دیگر احداث چند دهنه پل، روگذر و کمربندی شهروندان را به کاهش حجم و بار ترافیکی مرکز شهر امیدوار کرده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد