تاريخ: ۱۴۰۳ جمعه ۱۷ فروردين ساعت ۱۵:۱۰ بازدید: 930      نظرات: 0      کد مطلب: 22854

راهپیمایی روز جهانی قدس در مهاباد برگزار شد


امروز آخرین روز جمعه ماه رمضان که به عنوان روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین شناخته شده، مسلمانان جهان برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی از قدس شریف به راهپیمایی پرداختند.
حسن عباسی روز جمعه در آیین راهپیمایی روز قدس در مهاباد اظهار کرد: عزم و اراده مسلمانان برای پایان دادن به جنایت های زورگویان عالم علیه مردم مظلوم فلسطین در روز قدس نمود می یابد.
وی اضافه کرد: 75 سال قبل آمریکای جنایتکار و همپیمانان آنها برای حفظ و چپاول منابع خاورمیانه دست به تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی زدند که تا به امروز هم به کشتار زنان و کودکان مردم بی دفاع و مظلوم فلسطینی ادامه می دهند.
فرماندار مهاباد با بیان اینکه تاکنون بیش از 33 هزار نفر طی چندماه گذشته در غزه مظلوم شهید شده اند، افزود: اسراییل از زوال و نابودی خود در هراس بوده و با اقدامات تروریستی و جنایت خود در راستای جبران شکست هایی است که البته هیچگاه پاک نخواهد شد.
عباسی دفاع از کشور را در مقابل تجاوز بیگانگان طبق قوانین بین المللی مجاز دانست و گفت: تنها رمز موفقیت در مقابل زورگویی و جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی دفاع و مقاومت است.
وی تاکید کرد: رزمندگان اسلام و فرماندهان نظامی در آینده نزدیک درس سختی به جنایت های این رژیم کودک کش داده و اقدامات آنها را بی پاسخ نخواهند گذاشت.
در پایان این مراسم نیز قطعنامه راهپیمایی روز جهانی قدس قرائت شد و راهپیمایی کنندگان با فریادهای الله اکبر آن را تایید کرده و در پایان پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد