تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۶:۱۷ بازدید: 983      نظرات: 3      کد مطلب: 3270

بازدید معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از محل احداث شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 5 اسفندماه، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به همراه مهندس جوی ریاست شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد، امام جمعه و مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه محل احداث شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی مهاباد بازدید کردند.

یزدانی معاون وزیر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید امروز ما در راستای اجرای سیاست اصل 44 قانون اساسی و به منظور صدور مجوز برای شهرک صنعتی غیر دولتی است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این بازدید بعد ازاعلام آمادگی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و مکان یابی و معرفی آن صورت گرفته و بعد از آن پروسه های اداری و صدور مجوزهای لازم برای ایجاد زیر ساختهای آن صورت می گیرد.

قادری ضمن ابراز امیدواری از صدور مجوزها در کوتاهترین زمان اظهار کرد: خوشبختانه سرمایه گذار در این بخش بسیار توانمند است و با توجه به پیشینه فعالیت در زمینه ایجاد شهرک های صنعتی، امیدواریم صدور مجوز ایجاد شرکت خصوصی صنایع در بازه زمانی کوتاهی صادر و زیر ساختها برا سرمایه گذارن فراهم گردد.

وی افزود: با فراهم شدن زیر ساختها زمینه برای جذب سرمایه گذار و ایجاد صنایع شیمیایی و پتروشیمی و دانش بنیان ایجاد خواهد شد.

در صورت احداث صنایع پایین دستی پتروشیمی در مهاباد علاوه بر تولید 80 نوع محصول، حداقل برای 2500 نفر بصورت مستقیم و 3000 نفر بصورت غیر مستقیم شغل ایجاد می گردد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ظاهر فتحی ۱۳۹۵/۱۲/۶
استقبال میکنیم واز مسولان دلسوز بخاطر اینکار مهم که باعث رونق اقتصادی و اشتغالزایی منطقه میگردد سپاسگذارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ظاهر فتحی ۱۳۹۵/۱۲/۵
مبارکه دستشان درد نکند استقبال میکنیم...باعث اشتغال ودر امد اقتصادی و رونق منطقه میگردد .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

روناک ۱۳۹۵/۱۲/۵
بژی مهندس عزیزمان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد