تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۹:۴۳ بازدید: 626      نظرات: 0      کد مطلب: 22751

نرخ فروش زولبیا و بامیه در مهاباد اعلام شد


رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: قیمت زولبیا و بامیه همزمان با ایام ماه مبارک رمضان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

حامد رمضانی افزود: برای هر کیلوگرم بامیه و زولبیای درجه یک و ۲ به ترتیب ۱۱۰ و ۱۰۰ هزار تومان و ممتاز نیز ۱۲۰ هزار تومان مصوب و به واحدهای شیرینی‌پزی ابلاغ شده است.

 

وی ادامه داد: این نرخ‌گذاری با توجه به افزایش تقاضای زولبیا و بامیه در ایام ماه مبارک رمضان و به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان صورت گرفته است.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد با بیان اینکه تمام واحدهای صنفی ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند، اظهار کرد: فروش آش محلی نیز یکی از خوراکی های مورد استقبال بوده که برای ساماندهی این بخش نیز هرکیلو آش ۱۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 

رمضانی با بیان اینکه فروش بیش‌ از این نرخ، تخلف محسوب می‌شود و با خاطیان برخورد خواهد شد، بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان برخی افراد سودجو اقدام به تولید زولبیا و بامیه بی‌کیفیت در مکان‌های غیربهداشتی می‌کنند که از شهروندان تقاضا می‌شود از خرید این نوع شیرینی‌ها در واحدهای بدون پروانه کسب و دست فروشان سطح شهر خودداری کنند.

 

وی به شهروندان توصیه کرد که هرگونه تخلف در قیمت و عرضه کالای نامرغوب را به سامانه ۱۲۴ یا شماره ثابت ۴۲۴۴۹۹۷۴ اعلام کنند تا سریع نسبت به آن رسیدگی شود.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد