تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲ اسفند ساعت ۱۷:۰ بازدید: 732      نظرات: 2      کد مطلب: 3245

نجات دو کودک بوکانی از میان شعله های آتش

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: آتش نشانان این شهرستان جان 2 کودک سه و هفت ساله را که در میان شعله های اتش گرفتار شده بودند را نجات دادند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، ظاهر فیضه روز دوشنبه افزود: در پی تماس مردم و ساکنان روستای 'قارنجه علیا' مبنی آتش گرفتن منزل مسکونی در این روستا بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه شهر 'سیمینه' به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: بر اثر گستردگی آتش و فرار اعضای خانواده به بیرون 2 نفر از اعضای خانواده که 2 کودک بودند در میان شعله های آتش گیر می کنند.
فیضه اظهار کرد: آتش نشانان در عملیات نجات توانستند کودکان گرفتار در آتش را در سریع ترین زمان ممکن و بصورت سالم نجات داده و شعله های سرکش آتش را مهار کنند.
وی در خصوص علت آتش سوزی گفت: این حادثه به علت انفجار باک بخاری نفتی و سوختن شیلنگ سیلندر گاز مایع آبگرمکن در آشپزخانه اتفاق افتاد که شعله های آتش به تمام خانه سرایت کرد. 
وی ادامه افزود: این حادثه متاسفانه بیش از 350 میلیون ریال خسارات مالی بر جای گذاشت.
به گزارش هاژه، از ابتدای سالجاری تاکنون 64 مورد آتش سوزی در منازل مسکونی در شهرستان بوکان به وقوع پیوسته و یک نفر نیز بر اثر آتش سوزی جان خود را از دست داده است.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خورشیدی ۱۳۹۵/۱۲/۴
خیلی عالی

خیلی عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۵/۱۲/۳
درودبر آتش نشانان غیور ودلاور

نظر خود را براي ما ارسال كنيد