تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۸:۷ بازدید: 654      نظرات: 2      کد مطلب: 3229

ساماندهی 11 هزار ورزشکار در شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه 30 بهمن ماه، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد از ساماندهی 11 هزار ورزشکار در سال 95 و در شهرستان مهاباد خبر داد.

مصطفی پور با اشاره به رتبه اول مهاباد از لحاظ تعداد ورزشکار در استان آذربایجان غربی اظهار کرد: این اداره توسعه خانه های ورزش در روستاها را نیز در برنامه دارد و احداث خانه ورزش در روستاهای حاجی خوش و سولغه در همین راستا صورت گرفته است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد در سال 96 با برنامه های تدوین شده میزان ساماندهی ورزشکاران افزایش یابد و به رقم 12 هزار نفر برسد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مربی ۱۳۹۵/۱۲/۱
سلام هاژه جان. مربی کشتی هستم ممنون هستیم از توجه شما به ورزشکاران مهاباد. سوالی از آقای رئیس ورزش داشتم ایشان تازه به اداره آمده اند امیدوارم که قدمشان خیر باشد ولی از این فرمایش ایشان سر درنیاوردم به خدا. ما که همین هفته پیش مراجعه کردیم می گفتند هیچی برای حمایت نداریم الانم می فرمایند ماها را سامان داده اند. سر درنیاوردم چطور
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۲/۱
جناب مصطفی پور دقیقا منظور شما از ساماندهی 11 هزار ورزشکار چیست؟ لطفا بفرمایید دقیقا. این بنده حقیر سال هاست در رشته خودم مشغول فعالیت هستم هر بار که به شما مراجعه کردیم از کمبود بودجه و بی امکاناتی گفتید چه آن زمان که کارشناس بودید چه حالا به لطف جناب نماینده رییس هستید.
پس منظورتان را دقیقا بفرمایید که چطور ما ورزشکارها را سامان دادید. ما که با اتکا به خودمان سامان لازم را داریم شما چکار کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد